Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Spor Sohbet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fener'li arkadaşlar alınmasın ama son zamanlarda benim düşümcem artık bu yönde değişti Fener winner bir takımken iyice loser bir takıma dönüştü. Hem BJK hem GS kendilerini bu konuda artık çok zorlu hissetmiyorlar. Mesela son 7 maçtır BJK, Fener'e kaybetmiyor. Bu kadar da tesadüf olmaz, bence başkanın kesinlikle değişmesi gerekiyor. Fener eski ruha dönmesi lazım yoksa diğer türlü bu şekilde şampiyonluklara veda etmesi gerekecek.

O Valencia derhal gitmeli bir insan bu kadar hata yapamaz o penaltıyı atsa bura bile gelmezdik
Gidecek zaten sezon sonu da sadece penaltı ile ilgili değil olay. Onun etkisi tabi zincirleme olarak en büyük ama rakip 10 kişi ve arka tarafı ve orta sahayı bu kadar boş bırakmaları saçmaydı bizim takımın.

1 pas ile karşı karşıya kalıyor adamlar 2 stoper var sadece. Penaltı kaçtıktan sonra bile orta sahayı kalabalık tutsa böyle olmazdı. 1-1 sonrası zaten koptu maç saldı tamamen takım.

İzlemedim maçı da fener 21 şut çekmiş. İyi oynayıp mı şanssız maç geçirdiler yoksa öylesine şutlar, boş pozisyonlara mı girdiniz
Vardı net pozisyonlar da tamamen maçı verdiler. 2-0 olsa biterdi Valencia penaltı kaçırdı. Sonra çok açık oynadı saçma biçimde FB bildiğin orta saha saldı defans çok önde falan. Diyorum ya sattılar bildiğin maçı kendileri...

Fener'li arkadaşlar alınmasın ama son zamanlarda benim düşümcem artık bu yönde değişti Fener winner bir takımken iyice loser bir takıma dönüştü. Hem BJK hem GS kendilerini bu konuda artık çok zorlu hissetmiyorlar. Mesela son 7 maçtır BJK, Fener'e kaybetmiyor. Bu kadar da tesadüf olmaz, bence başkanın kesinlikle değişmesi gerekiyor. Fener eski ruha dönmesi lazım yoksa diğer türlü bu şekilde şampiyonluklara veda etmesi gerekecek.
Kim niye alınsın, derbileri onca yıl domine etmiş rakiplerini folloş etmiş camia gitti yerine milletin deplasman ayağına beleş exp kasmaya geldiği bir camiaya dönüştü. Çok kırılgan çok panik çok cünüp.

Kenar yönetim batırdı zaten. Üçlü çıktığımız her maç elek olduk. kendi evinde iki ezeli rakibinden 7 gol yedi fenerbahçe bu sezon. Rakip eksik, öndesin. Aklı biraz çalışan merkeze adam alır. İsmail olur Zajc olur. 10 kişilik rakipten baskı yiyosun, gol yiyene kadar müdahele yok. Yazık oldu fenerbahçenin 1 sezonuna, harcadığı paralara. biz de yıprandığımızla sinirimizle üzüntümüzle kalakaldık.
Ben FB şampiyon olur bahsine 1000 lira attım sezon öncesi. Bu maça da ms1&1.5 üst oynayıp 200 lira attım. Bana da yazık oldu :( :(

Bu tarz bir yenilgi çok ağır, bizim 3 0 yenmemiz ile mukayese edilemez. BJK gerçekten takdiri hak ediyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık