Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Spartacus (2010-2013)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 12 85.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 2 14.3%

• Kullanılan toplam oy
    14
Biriktirdiğim 8 bölümü izledim.

Öncelikle seri ne kadar güzel olsada uçma zıplama hoplama sahnelerine bu sezon çok ağırlık vermişler , Gannicus'u alarımda Crixus sürekli uçup tekme atarak savaşa başlıyor abartmışlar biraz.

Sezar'ın gösterilmesi bence hiç olmamış en azından
Şu Tiberius ile olan sahnesi güldüm ilk başta bune lan diye ama ben bunu bizim efsane Jül Sezar sanmıyordum oymuş o adama hakarettir ama güldüm sadasd

Crixus çok nefret ettirdi kkendisinden özellikle Nevia' mıdır ne halttır ondan çok nefret ediyordum iyice nefret ettim.
Gannicusun bunu dövdüğü sahne çok güzeldi ağzını yüzünü dağıtaydı iyiydi Crixusun da neyse

Bakalım önümüzde ki bölümlere iyi güzel de az uçun zıplayın lan dedirtiyor Achilles bile bu kadar uçup zıplamaz.

Yav yeter.Bir dizide de bebek ölümü olmasın arkadaş.Game Of Thornes'da da aynı şey.Ne meraklılarmış Koduğumun senaristleri.

Neavia sen nasıl bir kaşarmışın be kardeş.

Bölüm çok fenaydı, finale gümbür gümbür giriyoruz.

Pompey Magnus da ortaya çıktığına göre artık finalde Roma tarihinin en önemli olaylarından Birinci Triumvirlik'i de gösterirlerse güzel olur.

Bölümü izlemeyenler için ciddi spoiler içerir.
Tiberius'un öleceğini düşünmüyordum. Bildiğim kadarıyla Tiberius da babasıyla beraber Harran'da öldürülüyordu. Pers'lere esir düştükten sonra anlaşma için babası Crassus'la görüşme ayarlıyorlar ve ikisini de öldürüyorlardı diye biliyordum. Ama böyle ölmesi de fena olmamış. Zaten kendisi tarihi değer taşımayan bir şahıstı, ölse ne olur ölmese ne olur. Ama keşke daha rezilce, daha acı içinde ölseydi yav. Neyse artık, Sezar da intikamını almış oldu böylece, iyi oldu. :a:

Bu arada Spartacus, Crixus onuruna 500 Romalıyı birbirleriyle dövüştürüyordu ama dizide beş on kişiyi kendileri öldürmüşler. İyiydi ama dövüşler. Gannicus'u kumlarda görmeyeli uzun zaman olmuştu.

Bir'de yazarken Spolier komutu kullanmıyorsanız bile en azından Spolier yazıp devam edin.Yanlışlıkla konuya girdim (son bölümü izlemedim) oğuz mesaja Tiberus'un ölümü ile başlamış,heyacan meyecan kalmadı bölümde.Diğer yabancı forumlar'da gördüm,güncel dahi olsa adamlar Spolier yazıp devam ediyorlar (Onlarda Spolier komutu bile yok be vefasızlar)

Tiberius çok basit şekilde öldü.Kazığa oturtsalar şöyle,sonra yaksalar,sonra söndürüp dövüp kafasını kopartsalar çok daha iyi olurmuş :D

neavia vs justin.Kim kaybetse mutlu olcaz yine öldürtmedi senaristler şu tipleri.Tiberius ölümü daha vahşi olabilirmiş.bu neavia 9 canlı yemin ediyorum,finali de onun ölümü için izlicem:of:.Agronun eline çakılan çiviler içimi götürdü.

BEnimde Crixus diye bağırasım geldi arkadaş ne güzel bölümdü.Tiberius ergeni hakkettiğini bulmadı bence kendini şanslı saymalı. Agron ölmemiş garibim Nasir nasıl mutlu oldu. :D Gannicus yine kumlarda ve yine showmen tarzını konuşturdu. Haftaya muhteşem olacak. O bu değil lan ne güzel cips mısır kola muhteşem 3lümü hazırladım 2 tane arkadaş geldi 5 dakkalığına silip süpürdüler arkadaş içim gitti.:oleyo2: Ben onları bölümü izlerken yemeyi düşünüyordum :D Sağlık olsun , helal olsun :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık