Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Soru - Cevap Köşesi 5

Smoker merhaba Kuma hakkında sormak istiyorum.Yanlış hatırlıyorsam düzelt lütfen.Kuma bilincini kaybetmeden önce 2 yıl sanırım Luffylerin gemisini korumak için kendisini programlatmıştı daha sonrada kendisini Reverie arcta gördük ve köle olarak..Aradaki olay örgüsü herhangi bir kapak hikayesinde işlenmiş miydi ? işlenmediyse bu konu hakkında tahminin varsa soyleyebilir misin?

Smoker merhaba Kuma hakkında sormak istiyorum.Yanlış hatırlıyorsam düzelt lütfen.Kuma bilincini kaybetmeden önce 2 yıl sanırım Luffylerin gemisini korumak için kendisini programlatmıştı daha sonrada kendisini Reverie arcta gördük ve köle olarak..Aradaki olay örgüsü herhangi bir kapak hikayesinde işlenmiş miydi ? işlenmediyse bu konu hakkında tahminin varsa soyleyebilir misin?
Hayır, işlenmedi. Kuma'yı en son o gemi olayında gördük, sonra da köle olarak karşımıza çıktı. Sayborg olduğu için birisi istemiştir. Çok gizemli bir husus değil.

Hayır, işlenmedi. Kuma'yı en son o gemi olayında gördük, sonra da köle olarak karşımıza çıktı. Sayborg olduğu için birisi istemiştir. Çok gizemli bir husus değil.
Ben de onunla alakalı bir soru sorayım o zaman. Nihayet sıra bizde diyordu sümüklünün babası. Px başarılı olduğundan beri Kuma'nın işlevinin bir kısmını görür oldular. Sence gemiyi koruma Kuma'nın son bilinciyle Vegapunk'tan istediği şey midir yoksa kutsallardan Nefetari gibi bir destekçi daha var mıdır?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık