Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Soru - Cevap Köşesi 5

Zaman ile logia türü meyvelerin geri plana düştüğü önerisine katılır mısın?
Gomu gomu no mi şeytan meyvesini ne seviyede görüyorsun?

Zaman ile logia türü meyvelerin geri plana düştüğü önerisine katılır mısın?
Gomu gomu no mi şeytan meyvesini ne seviyede görüyorsun?
Logia asla bitmez. Kombat yeteneği vermeyen meyveler hariç kalan diğer meyveler kullanıcı ile alakalı. Meyve abartı bir güç vermiyorsa, olay kullanıcıda biter. Lastik Meyvesi de ortalama bir meyve bana göre. Luffy adam etti meyveyi.

Logia asla bitmez. Kombat yeteneği vermeyen meyveler hariç kalan diğer meyveler kullanıcı ile alakalı. Meyve abartı bir güç vermiyorsa, olay kullanıcıda biter. Lastik Meyvesi de ortalama bir meyve bana göre. Luffy adam etti meyveyi.
Anlıyorum ama şöyle bir durum var bence;

Seri ilerledikçe güçlü karakterler ortaya çıkmaya başladı ve çoğu da haki bilen belirli bir seviyeye sahip adamlar. İmba bir logia değilse kullanıcı, yeterli hakiye sahip herkes duman edebilecek seviyede bence.

Meyve tabanlı saldırılara da hakinin eklediğini görmedik şimdiye kadar (Sabo'nun olayını tam hatırlamıyorum). Bu durumda belirli seviyelerin üstündekilere kolay lokma diyemez miyiz?

Luffy'nin modları kesinlikle dediğin gibi fakat meyvenin fiziksel darbeler karşısındaki üstünlüğü belli bir yerden sonra fazla değil mi (Vurma, ezme vb.) ?

Anlıyorum ama şöyle bir durum var bence;

Seri ilerledikçe güçlü karakterler ortaya çıkmaya başladı ve çoğu da haki bilen belirli bir seviyeye sahip adamlar. İmba bir logia değilse kullanıcı, yeterli hakiye sahip herkes duman edebilecek seviyede bence.

Meyve tabanlı saldırılara da hakinin eklediğini görmedik şimdiye kadar (Sabo'nun olayını tam hatırlamıyorum). Bu durumda belirli seviyelerin üstündekilere kolay lokma diyemez miyiz?

Luffy'nin modları kesinlikle dediğin gibi fakat meyvenin fiziksel darbeler karşısındaki üstünlüğü belli bir yerden sonra fazla değil mi (Vurma, ezme vb.) ?
Logia imba olmasa bile yine olay kullanıcıda bitiyor. Meyve kapatmak gibi bir özellik olduğundan, Haki kasarak normal saldırılarını güçlendirme şansın var. Yani Logia meyvene güvenmezsen, çok sorun yaşamazsın.

Normal saldırılara karşı direnç veriyor olması, onu üst sınıfta bir meyve yapmıyor.

Ben şu Edd War olayını hiç hatırlamıyorum gördüğümü. Youtube dan izledim ancak animede geçtiğini hiç hatırlamıyorum. Movie'de falan mı geçiyor?

Teşekkür ederim.
Bu arada daha sorularım var :D @Smoker
1- Şu Thriller Bark'da görünen yaratıkları açıklandı mı ve ya bir tahminin var mı?
2- Noah mı daha büyük Thriler Bark mı?
3-Coby'nin seri sonundaki pozisyonu ne olur?
4-Son savaş kiminle olacak sence? (Akainu,Teach,Shanks vs vs)
5-Roger'ın Poneglyph'leri her şeyi duyma gücü ile okuduğu söylenmişti. İleride Luffy de okuyabilir mi?
6-Luffy Vergo gibi bütün vüdunu haki ile kaplayabilir mi?
7-Bir ara Korsanlar Kralı'nın tayfasındaki herkes Haoshoku kullanabiliyor diye duymuştum. Doğru mu? Buggy de de var mı yani?

Teşekkür ederim.
Bu arada daha sorularım var :D @Smoker
1- Şu Thriller Bark'da görünen yaratıkları açıklandı mı ve ya bir tahminin var mı?
2- Noah mı daha büyük Thriler Bark mı?
3-Coby'nin seri sonundaki pozisyonu ne olur?
4-Son savaş kiminle olacak sence? (Akainu,Teach,Shanks vs vs)
5-Roger'ın Poneglyph'leri her şeyi duyma gücü ile okuduğu söylenmişti. İleride Luffy de okuyabilir mi?
6-Luffy Vergo gibi bütün vüdunu haki ile kaplayabilir mi?
7-Bir ara Korsanlar Kralı'nın tayfasındaki herkes Haoshoku kullanabiliyor diye duymuştum. Doğru mu? Buggy de de var mı yani?
1. Açıklanmadı. Onların üzerine düşünmediğim için bir tahminim de yok.
2. Gemi olarak Noah. Thriller Bark insan yapımı bir gemi değil.
3. Söylemek hoşuma gitmese de, Amiral olacak gibi görünüyor.
4. Teach.
5. Roger, Yazıt okumuyordu, Yazıtlar üstlerinde yazanı ona söylüyordu. Luffy de aynı güce sahip olduğu için bunu yapabilir.
6. Kaplar.
7. Hayır. Öyle bir bilgi geçmedi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık