Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Soru - Cevap Köşesi - 4

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hepsi aynı boyda değil, ondandır.

O ada Raftel zaten. Shanks'te yerini ya da nasıl gidildiğini biliyor. Çünkü daha önce gidenlerden birisi.

Ada değil alan yani grand line ve new world ayrımının daha ufak olanı gibi ayrı bi deniz kastetmiştim ben yani o alanda çok başka olaylar dönüyor güç seviyesi çok ayrı

Hem meyve hem haki kullanıcısı kairoseki ile kelepçelendiğinde haki ile kelepçelerden kurtulabilir mi? Kairoseki meyve kullanımını kısıtlıyor peki fiziksel gücü etkiliyor mu sence?
Fiziksel gücü etkilemez, fakat kişi meyve kullanıcısı ile belki bir miktar gücünü kısıtlayabilir.

Yazarken bile biraz saçma geldi ama sence deniz yaratıkları arasında bir hiyerarşi var mıdır?

Deniz canavarları < Deniz kralları gibi.
Sanmam.

Ada değil alan yani grand line ve new world ayrımının daha ufak olanı gibi ayrı bi deniz kastetmiştim ben yani o alanda çok başka olaylar dönüyor güç seviyesi çok ayrı
Olabilir, ancak ben ihtimal vermiyorum. Benzeri Grand Line'da vardı zaten. Florian Üçgeni.

Seri sonlarında Luffy'nin yerine Akainu ile Sabo'nun dövüşme ihtimali varmı çünkü Luffy'nin Akainu ve Teach ile dövüşmesi biraz zor olmaz mı ?

Kairoseki denize düşülmüş etkisi mi yapıyor? :ehe::ehe:
Evet.

http://mangayurdu.com/oku/One_Piece/551/14
bu sayfada amirallerin suyun altındaki hareketlenmeyi hissetmesi normal bir olay mı yoksa k.haki ile alakalı olabilir mi ? Yani normal bir denizci askeri de hissetmiş midir suyun altında bişeyler olduğunu ?
Sesleri duyuyorlar.

Seri sonlarında Luffy'nin yerine Akainu ile Sabo'nun dövüşme ihtimali varmı çünkü Luffy'nin Akainu ve Teach ile dövüşmesi biraz zor olmaz mı ?
Bence var. Fakat olaylar değişebilir.

wildthorn

Uzun zamandır aklımdaydı sonunda üye olup sormaya karar verdim. Raftel adası Grand Line in son adası değil mi? Ve Luffy Red Line için "Bunu tekrar gördüğüm de KK olacağım" dedi. Peki Raftel den sonra ada yoksa ne yapacaklar geldikleri yoldan geri mi dönecekler yoksa bir tür yol felan mı var. Kısaca Raftel den sonra nereye gidecekler? İlk girdikleri yerden çıkmayacaklar değil mi?
Yazınca biraz saçma geldi kusura bakma Smoker-san.

Uzun zamandır aklımdaydı sonunda üye olup sormaya karar verdim. Raftel adası Grand Line in son adası değil mi? Ve Luffy Red Line için "Bunu tekrar gördüğüm de KK olacağım" dedi. Peki Raftel den sonra ada yoksa ne yapacaklar geldikleri yoldan geri mi dönecekler yoksa bir tür yol felan mı var. Kısaca Raftel den sonra nereye gidecekler? İlk girdikleri yerden çıkmayacaklar değil mi?
Yazınca biraz saçma geldi kusura bakma Smoker-san.
Başka yol yok. Eğer gerideki adaların daimi rotasını gösteren pusula yoksa, Grand Line'a girdikten sonra mecburen sürekli ilerlemek zorundasın. Dünya yuvarlak olduğu için de, başladığın yerden geri çıkarsın.

Sanji - Big mom cephesiyle alakalı sitede bir konu başlığı var mı?Yada bildiğiniz yabancı bir forumda böyle bir paylaşım varsa yönlendirebilir misiniz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık