Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Soru - Cevap Köşesi - 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Normalde çok soru sormam ama sorayım :D Smoker-san animede bir çok bölümde [ 2-3 kere ] Shaki veya S-Haki gibi birşey duyduk hatta ben bu Silver-sanın bardaki arkadaşıda bunu kullanıyor diye düşünüyorum ! Sonuçta Luffy'nin amazon liliyde olduğunu tahmin etti aynen madam Shirly dede kahinlik var Zoroda gerçek ilizyon yaptığında Kaku S-haki diyor bu S-Haki bir çeşit haki mi ? [ geçmedi Silver sanın konuşmalarında ama ] Haki değilse ne ?

Ek olarak Zoroda kahinlik varsa nasıl yolunu kaybediyor :p

Normalde çok soru sormam ama sorayım :D Smoker-san animede bir çok bölümde [ 2-3 kere ] Shaki veya S-Haki gibi birşey duyduk hatta ben bu Silver-sanın bardaki arkadaşıda bunu kullanıyor diye düşünüyorum ! Sonuçta Luffy'nin amazon liliyde olduğunu tahmin etti aynen madam Shirly dede kahinlik var Zoroda gerçek ilizyon yaptığında Kaku S-haki diyor bu S-Haki bir çeşit haki mi ? [ geçmedi Silver sanın konuşmalarında ama ] Haki değilse ne ?

Ek olarak Zoroda kahinlik varsa nasıl yolunu kaybediyor :p
Öyle bir güç olduğuna dair bilgi yok. Kenbonshoku Haki ile yapılabileceğini savunanlar var. Yine de nasıl olduğunu bilmiyoruz.

Hamurabi

Smoker Busōshoku Haki kullanan birisinin logia türü bir şeytan meyve kullanıcısının normal bedenine vurabilmesini sağlayan şey tam olarak nedir?

Smoker Busōshoku Haki kullanan birisinin logia türü bir şeytan meyve kullanıcısının normal bedenine vurabilmesini sağlayan şey tam olarak nedir?
Haki kavramı net olarak açıklanmadı. Ben bu olayı Haki'nin bir irade gücü olduğu için, kişinin kendi iradesi ile Logia türü olan rakibinin iradesini engelleyip dönüşüm yapmasına izin vermemesi olarak görüyorum. Amiraller'in de darbe gelmeden elemente dönüşüp hasar almaması durumu açıklıyor.

smoker bb hakkında bi sorum olucak.

Şimdi birisi bb'ye haki ile vurursa fazladan acı alırmı yoksa normal vücuduna vurulduğu için fazladan acı almaz mı ?

eğer fazladan acı almıyorsa bb'ye karşı hakinin pek bir faydası olmayabilir.

smoker bb hakkında bi sorum olucak.

Şimdi birisi bb'ye haki ile vurursa fazladan acı alırmı yoksa normal vücuduna vurulduğu için fazladan acı almaz mı ?

eğer fazladan acı almıyorsa bb'ye karşı hakinin pek bir faydası olmayabilir.
Durumda pek bir değişiklik olmaz. Teach'e karşı Haki kullanımı şart değil zaten. Ancak Haki vuruşlara güç verdiğinden avantaj olabilir.

Peki teach meyvesinin nedeni ile acıyı daha fazla alıyor fakat haki ile vurduğun zaman o acının normal halini mi alır yoksa gene fazla halini mi alır?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık