Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Son Okuduğunuz Manga

All You Need Is Kill (2014)

101,662 MAL kullanıcısı 7.85 vermişler. Uygundur.
Konu olarak Gantz severlere hitap edebilir 1 tık.
Çizimlerde istediğim tatlar yoktu. Artwork olarak güzel, ama hareketlerin izah ediliş şeklinde problemler hissettim ben. Anlamadım bazı kısımlarda ne tarz hareket edildiğini.
Bir de 2004 versiyonu varmış sanırım, ona da bakarım bi ara herhalde.

İkigami

Basılmış haliyle okumayı seviyorum. 4 kitabı henüz çevrilmediği için bitirmedim.
Farklı bir konusu var. Kısaca ilkokulda aşı olan her 1000 kişiden birinin öleceği zaman ve saat belirli. Ölecek kişiler bunu 24 saat önce öğreniyor.
Ön planda ikigami kartı sahibi talihsiz insanı anlatırken arkada ana karakterimiz olan kart dağıtıcısını işliyor.

Fujimoto'nun asistanının serisi.Değişik bir seri yani Fujimoto esintisi var onu hissediyorsunuz tabi Fujimoto kadar kaliteli değil.Zaten yeni bir seri çizimleri de güzel olduğundan okudum.

Not: Türkçesi güncel değil.

Watashitachi no Shiawase na Jikan (2008)

Ağzınıza sıçılsın istiyorsanız okuyabilirsiniz. Öyle bir isteğiniz yoksa okumayın.
48,096 MAL kullanıcısı 8.59 vermiş, uygundur.

Fujimoto'nun asistanının serisi.Değişik bir seri yani Fujimoto esintisi var onu hissediyorsunuz tabi Fujimoto kadar kaliteli değil.Zaten yeni bir seri çizimleri de güzel olduğundan okudum.

Not: Türkçesi güncel değil.
İlk bölümünü okumuştum ve çok sıkılmıştım

Benim son okuduğum manga da, Blue Lock. Yakın zamanda animesi çıkacak, bayağı sevdim.

25 bölüm Kingdom okudum. Çizimlerini(özellikle gözler) sevmedim ve ilerideki bölümlerde çizimleri nasıl diye merak edip 100, 300 ve 500. bölümleri açıp baktım. Devam etmeyeceğim.

Shokugeki no soma.
Asahi'ye kadar eğlenerek ve keyifle okudum fakat Asahi kısımları pek sarmadı ve hızlı hızlı geçtim. Karakterlerin kişilikleri çok iyi; kadın karakterlerini ise pek çok açıdan diğer seriler bakıp feyz alsın. Yani diyecek pek bir şey yok iyi seri.

Solanin (2005-2006)

Çizerin bir sonraki serisi Oyasumi Punpun'u okumuştum daha öncesinden, hatta 3 favori serimden birisi olarak myanimelist profilime eklemiştim.
Bu mangaya başlarken, eser sahibinin kim olduğuna bakmadan başladım. Çizimleri sebebiyle değil de, tahmin ettiğim bir olayın gerçekleşmesinin akabinde merak edip baktım ve şaşırmadım Oyasumi Punpun'u çizen elemanın ismini gördüğümde.
Tek yumrukla bayıltacaklarım listesine üst sıralardan giriş yaptınız sayın Asano, bilginize.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık