Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Solo Leveling (Final)

Japonlar bunun animesini mi yapmışlar? Ahahha. Bir arc da resmen japonları ezikliyorlardı. Gerizekalı oyun ve yeniden doğma teması resmen japon manga sektörünü kanser gibi bitirdi. Düzgün seri bulamıyorlar ki korelilerden ithal etmeye başlamışlar.

Japonlar bunun animesini mi yapmışlar? Ahahha. Bir arc da resmen japonları ezikliyorlardı. Gerizekalı oyun ve yeniden doğma teması resmen japon manga sektörünü kanser gibi bitirdi. Düzgün seri bulamıyorlar ki korelilerden ithal etmeye başlamışlar.
Arz talep var yoksa çoğu nice seriler yarım

İlk bölüm beklediğimden iyiydi. Yalnız tekrar bir 30 bölüm kadar okudum kendimi tutamayıp. Başlangıcı harika bir buildingle yapıyor, yan karakterler, zindan içerikleri, etkileşimler vs.. O kadar güzel başlayıp nasıl köpek bokuna evrilmiş seri, inanılır gibi değil.

İlk bölüm beklediğimden iyiydi. Yalnız tekrar bir 30 bölüm kadar okudum kendimi tutamayıp. Başlangıcı harika bir buildingle yapıyor, yan karakterler, zindan içerikleri, etkileşimler vs.. O kadar güzel başlayıp nasıl köpek bokuna evrilmiş seri, inanılır gibi değil.
Başından beri öyleydi zaten

Hep öyleydi aga. İlk 5-10 bölümden sonra hızlı ve öfkeli benzetmesi yapmıştım seriye okurken ki tam olarakta öyle çıktı.
O vampirlerle olan savaşına kadar fazlasıyla normal seyrediyor seri. Tabi bu hızı manga veya çin serileriyle kıyaslıyorsan bir şey diyemem ama kendi türü içinde gayet kabul edilebilir bir işleyişi vardı. B seviye gücünden S'e geçişi ve o kısmı aşması inanılmaz üstün körü ve hızlı işlendi. Köpek bokuna evrildiği kısım tam olarak oralar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık