Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sokak Köpeği Sorunu

Sizce Ne Yapılmalıdır

• Kullanılan toplam oy
    320
Elalemin sokağındaki vahşi köpekler en azından yemek çalmış. Bizim buradaki pezolar benim telefonu çalmaya çalıştı. Göz göze geldim sakın yapma dedim aklından geçeni biliyorum şeytana uyma dedim fayda etmedi o bir saniyelik boşlukta yere düşmüş telefonumu dişleyip koşmaya başladı. Peşledim, yetişemedim ama kurdugum baskı sayesinde ağzından düşürdü teli. Köpeğin bile ganstası bize denk geliyor anasını satayım
Olay mı yoksa olayın anlatımı mı daha komik karar veremedim :oleyo2: 🤭 :hhh:

Bir insan hayvan düşmanı olabilir bütün sokak köpekleri öldürülsün isteyebilir ama insanların kesip yediği hayvanlarla beslediği büyüttüğü can yoldaşı hayvanları aynı kefeye koymaları aşırı derecede komik ve acınası oluyor.İyi o zaman sizin bu kafa yapınızla tüm insanlarda öldürülsün madem.Sokaklarda azda olsa cidden saldırgan köpekler mevcut ve bunlara bunca sene hiçbir halt yapmayan belediyeler ve hükümete sesiniz niye çıkmadı bunca zaman.Hiçbir halt yapılmayacak yine ama acilen kısırlaştırma olayı ve dediğim tehlike barındıran köpekler toplanmalı.

Bu konuyla ilgili düşüncem baya değişti:
1.Bu hayvanlar her yerde büyük şehirlerde bile sorunlara yol açıyor.Memlekete gittiğimde bunlar yüzünden 3 4 gün dışarı çıkamadım.
2.Grup halinde geziyorlar.Bu da hadi birine vursak kurtulsak,diğerlerine ne yapacağız.
3.Çoğu aç olduğu için her şeyi yapabilecekleridir.
4.Her hangi bir deprem durumunda bunlarla evleri yıkılan insanların uğraşması.

Kesinlikle kimse vicdan felan yapmasın.Eğer çok seviyorsanız evinize 10 15 tane alın sokaktan öyle yaşatın.

Bir insan hayvan düşmanı olabilir bütün sokak köpekleri öldürülsün isteyebilir ama insanların kesip yediği hayvanlarla beslediği büyüttüğü can yoldaşı hayvanları aynı kefeye koymaları aşırı derecede komik ve acınası oluyor.İyi o zaman sizin bu kafa yapınızla tüm insanlarda öldürülsün madem.Sokaklarda azda olsa cidden saldırgan köpekler mevcut ve bunlara bunca sene hiçbir halt yapmayan belediyeler ve hükümete sesiniz niye çıkmadı bunca zaman.Hiçbir halt yapılmayacak yine ama acilen kısırlaştırma olayı ve dediğim tehlike barındıran köpekler toplanmalı.
Hayvan düşmanı değilim ve uyutulmalarını istiyorum.

Tüm türkiye genelinde referandum yapılarak bu iş sonuca bağlanmalı.Sonuçta bu durum şehir bazlı değil tüm ülkeyi ilgilendiren bir durum.Çoğunluk öldürülmesini istiyorsa öldürülsün veya diğer seçenek istiyorsa o.Senelerdir belli dönemlerde şu mesele ısıtılıp önümüze koyulup duruyor sonuç koskoca sıfır.Tek yaptıkları milleti yine karpuz gibi ortadan ikiye yarmak.Midem bulanıyor artık şu konuların gündeme alınmasını her seferinde görmek.ss kuralı referandum olmalı başka kurtuluşu yok.Bıktık usandık bu iki tarafın kedi köpek gibi birbirine saldırmalarından.

Tehlike barındırmayan köpek diye bir şey yok. Bak mesela şu videodaki çoğu köpek sabah sakindir ama gece sürüye dahil olunca durum değişiyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 3, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık