Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sokak Köpeği Sorunu

Sizce Ne Yapılmalıdır

• Kullanılan toplam oy
    320
Köpektapar tayfa eksi ve twitterda çok güzel örgütleniyor 200 bin imza toplamışlar bile. Muhtemelen siyasiler geri adım atacak. Gece dışarıda adım attırmayan köpek sürüleri temizlenecek diye boşuna ümitlendik.

Ülkede cana verilen önem sıralaması:

1-) Paralı Arap efendilerimiz
2-) Mülteci Arap kardeşlerimiz
3-) Türk Olmayan Herhangi Bir Azınlık Grubu
4-) Köpekler
5-) Kediler
6-) Türk Ama Zengin Yandaşlar
7-) Düz Türk Kadın
8- Düz Türk Çocuk
9-) Düz Türk Erkek (Ama Gs'li)
10-) Düz Türk Erkek (Fb'li)

Hiyerarşide son sıradayız anasını satayım. Canı bizden daha değersiz tek bir grup yok ülkede :s
Haklısın. Fazlasıyla demokratik, halkın isteklerini çok fazla önemseyen, twitterda imza neyin toplandığında bakanların istifa ettiği hükümetimiz geri adım atacak :D

Köpektapar tayfa eksi ve twitterda çok güzel örgütleniyor 200 bin imza toplamışlar bile. Muhtemelen siyasiler geri adım atacak. Gece dışarıda adım attırmayan köpek sürüleri temizlenecek diye boşuna ümitlendik.

4-) Köpekler
5-) Kediler
7-) Düz Türk Kadın
8- Düz Türk Çocuk

Hiyerarşide son sıradayız anasını satayım. Canı bizden daha değersiz tek bir grup yok ülkede :s
Sürekli aynı döngü yaşanıyor zaten bu konuda. Önce köpek saldırıları yüzünden gündem oluşuyor, yetkililere baskı yapılıyor ve karar alma aşamasına kadar geliniyor. Hemen sonrasında yoğun bir şekilde köpek acıtasyonu içeren videolar, haberler, zengin ve tanınmış zümrenin vicdanlara seslenen açıklamaları derken, yapılan çalışma iptal ediliyor ve birkaç ay sessizlik oluşuyor. birkaç ay sonra hop bir daha köpek saldırıları>çözüm eşiği>acıtasyon>çözümsüzlük.
Hiç şaşmaz.

Sürekli aynı döngü yaşanıyor zaten bu konuda. Önce köpek saldırıları yüzünden gündem oluşuyor, yetkililere baskı yapılıyor ve karar alma aşamasına kadar geliniyor. Hemen sonrasında yoğun bir şekilde köpek acıtasyonu içeren videolar, haberler, zengin ve tanınmış zümrenin vicdanlara seslenen açıklamaları derken, yapılan çalışma iptal ediliyor ve birkaç ay sessizlik oluşuyor. birkaç ay sonra hop bir daha köpek saldırıları>çözüm eşiği>acıtasyon>çözümsüzlük.
Hiç şaşmaz.
Üzdü. Daha önce bu kadar somut adım atıldığını hatırlamıyorum ama. Sadece klasik boş laflar. Ne zaman atıldı da geri alındı?

Ben sadece şeyi hatırlıyorum bayağı uzun zaman önce ben daha lisedeyken bir şey yapılacaktı sonra twitterda köpek sevmezsiniz, ağaç sevmezsiniz vs ile başlayan taşlamaların olduğu yazıların da içinde olduğu tepki süreci sonucu geri adım atıldı :d

4-) Köpekler
5-) Kediler
7-) Düz Türk Kadın
8- Düz Türk Çocuk

10. sıradaki diğer konsey üyeleri konuşacaklarımız var

Üzdü. Daha önce bu kadar somut adım atıldığını hatırlamıyorum ama. Sadece klasik boş laflar. Ne zaman atıldı da geri alındı?

Ben sadece şeyi hatırlıyorum bayağı uzun zaman önce ben daha lisedeyken bir şey yapılacaktı sonra twitterda köpek sevmezsiniz, ağaç sevmezsiniz vs ile başlayan taşlamaların olduğu yazıların da içinde olduğu tepki süreci sonucu geri adım atıldı :d
Somut hiçbir şey yapılamadı zaten. Her seferinde yükselen tepkiler üzerine, sorunu çözeceğiz çalışıyoruz minvalinde açıklama yapan yetkililer oluyor ve kısa sürede vazgeçiyorlar oluşan tepkiler yüzünden. Yine aynısı yaşanıyor.

Somut hiçbir şey yapılamadı zaten. Her seferinde yükselen tepkiler üzerine, sorunu çözeceğiz çalışıyoruz minvalinde açıklama yapan yetkililer oluyor ve kısa sürede vazgeçiyorlar oluşan tepkiler yüzünden. Yine aynısı yaşanıyor.
Sorunu çözeceğiz demekle somut adım atmak aynı şey değil. Bu sefer ileri gidildi hazırlanmış bir yasa var.

Ayrıca şunu da ekleyim sorunun çözülememe sebebinin AKP'nin zaten kendilerinin doğal muhalifi mama lobisi olduğunu düşünmüyorum. Çok daha fazla sayıda insan tarafından tepki çeken ve gerçekten tepkinin haklı olduğu pek çok konuda inatlaşmaya gitti hükümet üç beş mamacı mı geri adım attıracak?

Sorunu çözemediler çünkü bu sistem tek adama bağlı olduğu için devletin işleyişi aşırı derecede hantallaştı. Her şey genel olarak çok yavaş ilerliyor. Mesela bu yasa taslağı çalışmalarına taaa 2023'ün sonlarında başlandı daha yeni meclise gelecek.

Tarkan,ajda ve sezen aksu ,güvenlik duran sitede veya yurt dışında olmanız soruna ne kadar uzak olduğunuzu gösterir.sokakta insanın dolaşmasına ne engel oluyorsa müdahele edilmesi gerekir.yarın siz ve yakınlarınız zarar göreceksiniz.daha bugün hatta 2 saatlık saldırıların linkini atıyorum.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık