Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sokak Köpeği Sorunu

Sizce Ne Yapılmalıdır

• Kullanılan toplam oy
    320
Benim dönerimi çaldılar abi, hayvanlar etrafımı sardı ve elimdeki döneri alıp havlayıp kaçtılar. 28 yaşındayım ve hayvanlardan çok korkmuyorum ama bunun bir çocuğun başına gelmesi demek onun travma yaşaması ve inanılmaz korkması anlamına gelebilir.

Hayvansever olmak demek, hayvanların sokakta olması ve insanların huzurunu kaçırması demek değil.

Benim dönerimi çaldılar abi, hayvanlar etrafımı sardı ve elimdeki döneri alıp havlayıp kaçtılar. 28 yaşındayım ve hayvanlardan çok korkmuyorum ama bunun bir çocuğun başına gelmesi demek onun travma yaşaması ve inanılmaz korkması anlamına gelebilir.

Hayvansever olmak demek, hayvanların sokakta olması ve insanların huzurunu kaçırması demek değil.
Abi özür dilerim ama güldüm. Cümleye öyle bir girmişsin ki benim dönerimi çaldılar diye asjdsadas. Şakası bi yana gerçekten kötü olmuş :/ döner de pahalı.

Kendisini çok sevmem ama zamanında jahrein güzel açıklamıştı konuyu, hükümet insanların protesto edebilecekleri bir konu bırakmadığı için millet de protesto ihtiyacını ellerinde olan tek konu üzerinden karşılıyor bu konu üzerinde toplanıyorlar yoksa şu ana kadar ne protestolar olurdu da hayvanlara sıra gelmezdi.

Bir an, sen dönercisin ve köpek çetesi organize bir operasyonla şişe takmak için hazırladığın döneri hacıladı sandım dostum

Eğitilmemiş köpek, kendisinden güçsüz olan her şeye saldırabilir. Alıp ormana bıraksanız, ormandaki küçük hayvanları boğup bırakırlar. Bunu da aç oldukları için bile yapmazlar. Bahçeli evdeyken yemek artığı koyuyordum kediler yesin diye. Bir süre sonra köpekler dadanmaya başladı. Umursamadım. Bir gün bi baktım ki yavrunun birini boğmuşlar ağzı burnu kan içinde ölmüş. Yani o cici köpek, masum dilsizler filan hikaye.

Elalemin sokağındaki vahşi köpekler en azından yemek çalmış. Bizim buradaki pezolar benim telefonu çalmaya çalıştı. Göz göze geldim sakın yapma dedim aklından geçeni biliyorum şeytana uyma dedim fayda etmedi o bir saniyelik boşlukta yere düşmüş telefonumu dişleyip koşmaya başladı. Peşledim, yetişemedim ama kurdugum baskı sayesinde ağzından düşürdü teli. Köpeğin bile ganstası bize denk geliyor anasını satayım

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık