Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sokak Köpeği Sorunu

Sizce Ne Yapılmalıdır

• Kullanılan toplam oy
    313

Bu kanalı öneririm…

Bu konuda insanlar ikiye ayrılmış gibi duruyor.
Valla şahsım adına şöyle söyleyebilirim. Sokağımda 10-15 köpek, iş yeri sokağında 30a yakın köpek var. Eşim mesela bazı sokakları bu köpekler yüzünden kullanamıyor. Köpek düdüğü almayı düşündük uzun bir süre. Ama bu sorun bu şekil devam ederse köpek sayısı kısa bir sürede bunun 2,3 katına çıkacak.

Öteki yandanda masum olan canların kiyilmasi içimi kötü etmiyor değil.

Geçen sene 460 bin kişi köpekler tarafından ısirilmis diye bir bilgiye ulaşmıştım.

Çözüm bu mu olacak bilmiyorum. Ancak sanırım devlet böyle sert uygulamaları yapmalı ki genel halk mutlu olabilsin.

Tabi bu sorunu çok farklı şekillerde çözebilirlerdi orası ayrı

Bu konuda insanlar ikiye ayrılmış gibi duruyor.
Valla şahsım adına şöyle söyleyebilirim. Sokağımda 10-15 köpek, iş yeri sokağında 30a yakın köpek var. Eşim mesela bazı sokakları bu köpekler yüzünden kullanamıyor. Köpek düdüğü almayı düşündük uzun bir süre. Ama bu sorun bu şekil devam ederse köpek sayısı kısa bir sürede bunun 2,3 katına çıkacak.

Öteki yandanda masum olan canların kiyilmasi içimi kötü etmiyor değil.

Geçen sene 460 bin kişi köpekler tarafından ısirilmis diye bir bilgiye ulaşmıştım.

Çözüm bu mu olacak bilmiyorum. Ancak sanırım devlet böyle sert uygulamaları yapmalı ki genel halk mutlu olabilsin.

Tabi bu sorunu çok farklı şekillerde çözebilirlerdi orası ayrı
Sayıları azken çözebilirlerdi. Bu raddeye gelene kadar hiçbiri gtunu kaldırmaya tenezzül etmedi.

Kendini savunamayan bir canlıya karşı kin ve nefret beslemek, eşref-i mahlukattan beklenen davranışlar... İşin bu noktaya gelmesi üzücü.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık