Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Slow Horses (2022-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 2 100.0%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    2

Yayınlayan Kanal: Apple TV+
Sezon Sayısı: 2
IMDb Puanı: 7.9
Türü: Dram, Gerilim
Durumu: Devam Ediyor
Baş Roller: Chris Reilly, Gary Oldman, Rosalind Eleazar

Yaptıkları hatalar nedeniyle kariyerleri sona eren MI5 ajanlarının gönderildiği Iskarta Birimi'nin yeniden işe yarar olduklarını kanıtlamaya çalışmaları anlatılmaktadır.

Kişisel yorumum: Kitap uyarlaması olmasına rağmen müthiş bir İngiliz polisiyesi yapmayı başarmışlar. Gary Oldman'ın oyunculuğu ve sezon sonundaki beklenmedik sahne için bile izlenir.

Son düzenleme:
Yayınlanan iki bölümüyle ikinci sezona çok iyi giriş yaptı. Gary Oldman'ı izlemek cidden başka bir zevk veriyor insana, çok kral oyuncu. Gelen bilgilere göre üçüncü sezonun çekimleri tamamlanmış ve dördüncü sezonun çekimleri başlamış.

Bomba gibi bir bölümdü. Min adamların yanında içtiğinden öleceğini düşünmemiştim, ama adamlar ona dosthane yaklaşıp sonra olaya kaza süsü vererek öldürdüler. Lamb reis bunu yemedi tabii, direkt en alttan soruşturmaya başladı. River da her zamanki gibi belanın göbeğinde kendini buldu. Aradıkları adamla aynı masada yemek yiyecek, bakalım pot kıracak mı.

1. bölüm itibariyle çok iyi başladı. Akşam olsa da izlesem diye sabırsızlık var. Gary Oldman karakteri çirkef ve lanet bir karakter gibi gözükse de izlemek çok zevkli.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık