Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sir Arthur Dayne vs Khal Drogo

Kim Kime Diş Geçirir ?

• Khal Drogo, Arthur Dayne'in kalbini yer.

Kullanılan: 20 16.4%
  • Şafağın Kılıcı, Drogo'yu Westeros'a gömer.

Kullanılan: 94 77.0%
  • Kararsızım.

Kullanılan: 8 6.6%

• Kullanılan toplam oy
    122
Khal alır. Drogo'nun 1 tane darbesi yeterli gelir bence. Ha onu kaç darbe yiyerek yapar bilemem lakin tek darbede bitirir işini. Sonradan kendiside kan kaybından ölürse ölür. Ama ilk ölen kesinlikle Dayne olur.

Victarion mu ? Cariye mi yapacak ? Önce Euron reise diş geçirsin. Victarion’dan büyük şeyler beklememek lazım.
@Eustass Captain Kidd açıklamış olayı. Victarion Dany'nin en sıkıntılı zamanında en çok ihtiyacı olan şeylerle ortaya çıktı. Şu durumdan kurtarırsa ki kurtaracağına inancımız tam Dany'nin kaçarı kurtuluşu yok, ortamı yatıştıracak diye şehrin önde gelenlerinden biriyle evlenmeye razıyken Victarion'a koşa koşa gider.

@GeorgeRMartin easteros nedir müdür, o dediğin kıtanın adı essos, milletin aklını bulandırma.
Drogo'nun fena halde küçümsendiğini gördüm. Dothraklar iklimden dolayı yarı çıplak dolanıyor, westerosa gelseler hafif zırh kuşanırlar illa ki. Dizi bitse de şu kitaplar da yayımlansa...
@valanis Dany önce lekesizleri elde ediyor sonra dothrakları ki kitapta hâlâ dothraklara esir diye hatırlıyorum.
Haklısın başkan valla aklıma gelmedi kitaplar 2013 yılında okudum ben tekrar mı başlasam acaba evde yatıyorlar :D

@Eustass Captain Kidd açıklamış olayı. Victarion Dany'nin en sıkıntılı zamanında en çok ihtiyacı olan şeylerle ortaya çıktı. Şu durumdan kurtarırsa ki kurtaracağına inancımız tam Dany'nin kaçarı kurtuluşu yok, ortamı yatıştıracak diye şehrin önde gelenlerinden biriyle evlenmeye razıyken Victarion'a koşa koşa gider.
Victarion gibi birisine gitmez. Euron gibi birisi de o ejderha borusunu hiç tehlikeleri düşünmeden victarion’a vermemiştir. Euron, victarion’u yollarken bu tip durumları da düşünmüştür. Çıkacak bişeyşer

Asıl olay şu arthur dayne, mad kingin oğlu ve en yakın arkadaşı rhaegar targeryana 2 defa mağlup olup onu hiç yenememiştir.Rhaegarda bizim bildiğimiz şişko robert a yenilmiştir.Tabi robert baratheon gençliğinde bambaşka bir savaşçıymış.

Son düzenleme:
Asıl olay şu arthur dayne mad kingin oğlu ve en yakın arkadaşı rhaegar targeryana 2 defa mağlup olup onu hiç yenememiştir.Rhaegarda bizim bildiğimiz şişko robert a yenilmiştir.Tabi robert baratheon gençliğinde bambaşka bir savaşçıymış.
Rhaegar'ın Arthur'u yenme sebebi turnuvaların gerçek dövüşlerden farklı olması. Turnuvalar ilk sezonda izlediğimiz dağ vs tazı gibi at üstünden mızraklarla yapılıyor ve Rhaegar bu konuda çok iyi. Gerçek bir düelloda Rhaegar'ın Arthur'a karşı şansı yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık