Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

bu işte oynatılan oyuncuya da yazık, linçlenmeden bi günü geçmiyor ama kendi alanında kaldığı için maruz kalıyor mu bilmiyorum... kesin mahallemizin tom hollandının aklına da zendaya girmiştir... woke moke öyle bi kafa açmıştır ki tamam ya diye kabul ettirmiştir rolü. ah boolum. aşkın gözü kör ama bu artık ileri derecede astigmat gibi duruyor
Hayvan oğlu hayvanlar maymun falan atmışlar, tamam biz de beğenmedik ama en fazla olmamış çirkin kaçmış der geçersin.

68deki kadını ilk defa gördüm.Ne kadar güzel bir kadınmış o ya.

Ne yapmaya çalışıyorlar ben anlamadım, hepimiz siyahi bireylerle mi çifleşek anlamadım ki.Japonyada siyahi Roma da siyahi,Zeus'u siyahi yapıyorlar,Achilles'i siyahi yapıyorlar.Hakkaten bize diyolar ki siyahilerle birlikte olun ben artık onu anlıyorum.
Kültürsüz ve hayatsız zenciler (gittiği her yere bela olan kesim) toplumların ırzına geçmesin medeniyet öğretelim insan içine karıştıralım mottosuyla yapıyorlardır desen bunlarda iyi niyet be gezer işin ucunda para var. Köpek gibi de para kaybediyorlar bu muhabbetler yüzünden. Sosyal medyadaki toksik grupları fazla önemsemekten kaynaklanıyor olabilir. Bizim memlekette de sosyal medya çığırtkanlarının tepkisini çekmemek için köpek sorununu çözmeye gtu yemiyor hiç kimsenin misal. Halbuki bir halt edemeyecek azınlık gruplar bunlar

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık