Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Marvel'ın kalitesi giderek düşmüş, sinemada izlediğim son Marvel filmi Logan'dı, iyi bir tercih yapmışım.
Kalitesi düşeli çok oldu aslında. Logan filmi zaten Marvel'in kalite standartlarının çok üstünde bir film. Film izleme kültürümün düşük olduğu zamanlarda 3 defa izlettirdi kendini bana :D
Natalie portman abla 2.film teklifini ret ediyor. Sonra marvel filmleri patladı malum acayip sektöre dönüştü. Bunun için teklif ediyorlar şak kabul :D Para para para...
İkinci filmde onu görmemek üzücüydü açıkçası :D Kadın Thor konsepti bana hoş gelmese de eski bir karakteri görmek sevindirdi diyebilirim.

Doğrudur ama rolünü de yükseltmişler. Thor'un aşkını oynamak başka bizzat Thor olmak başka tabii.
Çizgi romanlarda nasıl bilemem de gadın gücünü vurgulayalım mantığı marvel de var açıkladılar da. Çerezlik bunlar kimle konuşsam aynı cevap 2.yi izleyen yok. İzleyen eğlenme oynayan parasına bakıyor...

Natalie portman abla 2.film teklifini ret ediyor. Sonra marvel filmleri patladı malum acayip sektöre dönüştü. Bunun için teklif ediyorlar şak kabul :D Para para para...
Ondan degil bu Taika waititiden dolayi red ediyor Ragnaroku. Bu film için yönetmen yalvar yakar ikna etmiş. Para mara okeyde bu kadin baya hırslı birisi öyle kolay tav olmaz parayla falan.

Edit: Ayrica thorun bundan önce 3 filmi var bu dördüncü. İlk ikisinde vardı Natalie Portman. Ragnarokta yoktu. Taika waititi varsa ben yogum dedi de ondan.

Ondan degil bu Taika waititiden dolayi red ediyor Ragnaroku. Bu film için yönetmen yalvar yakar ikna etmiş. Para mara okeyde bu kadin baya hırslı birisi öyle kolay tav olmaz parayla falan.
Ben ret nedenini yazmadım ki :bilmem: yalvarma 2.film için bunda para konuştu. En büyük gelir kaynağı şuan 3 sene önce çıktı bu mevzu oyuncular teklif bekliyor sıraya girdiler diye. Kadının kariyere laf edilmez de kabul nedeni belli...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık