Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Filmin ana kötüsü Hush lakaplı Thomas Elliot sanırım. Batman'in kostüm facia, Batmobile facia. Umarım senaryosu iyidir.
Baş kötüsü filmin belli ya.

Spoiler yemek istemeyenler için spoilera alayım.
Riddler ve Penguen

-----
Fragmana bir daha bi baktıktan sonra fikrimi yazayım.
-Bilerek baya karanlık hava verilmiş.
-Dedektif Batman oluyormuş çizgi romanlarda o tarz bir hikaye olacak sanırım.
-Batman bildiğin çöplerin ağzını burnunu kırıyor. Sert giriyor.
-Batman'in kişisel sorunları var gibi gözüküyor. Joker'den sonra iyi halledebilirlerse güzel olur.

Riddler ve Penguen

-----
-Batman'in kişisel sorunları var gibi gözüküyor. Joker'den sonra iyi halledebilirlerse güzel olur.
Telefondan bakmıştım, karanlıktı o yüzden dikkat etmedim o ikisine bir daha izleyeyim.

Riddler ve Penguen

-----
Abov, zenci Selina Kyle ve Jim Gordon varmış. Eksilere düştü filmin değeri gözümde.

Abov, zenci Selina Kyle ve Jim Gordon varmış. Eksilere düştü filmin değeri gözümde.
Ekranın parlaklığını kökledim, yine de yarısını göremedim olayların. Tamam Gotham karanlık falan ama insanın gözü de bu kadar yorulmaz. Kurtarırsa senaryodan kurtarır bu film. Neredesin ya Nolan?

Ekranın parlaklığını kökledim, yine de yarısını göremedim olayların. Tamam Gotham karanlık falan ama insanın gözü de bu kadar yorulmaz. Kurtarırsa senaryodan kurtarır bu film. Neredesin ya Nolan?
Batman'i oynayan adam çok çelimsiz. Bruce Wayne hayvan gibi kalıplı bir adamdır normalde, Ben Affleck bunu tam olarak karşılıyordu. Nolan dahil diğer tüm Batman tasvirleri, çizgi romandaki aslından çok daha zayıf kişiler.

Robert'dan Batman olmaz. Çok karanlık, tmm karanlık bir hava vermek istiyon da filmi karanlık çekme. Zaten Batman sevmem, bir de salın artık süper kahraman filmlerini. Bıktım Batman, Spiderman, İron man görmekten.

Nolan'ın Batman'i ayrı bir Batman, çizgi romanlar ile olan tek bağlantısı karakterler. Zaten ilk filmin konusu bile çizgi filmden alınmış. Gerçek, öz, hakiki, halis Batman tasvirine en yakın olanı Ben Affleck'in canlandırdığı karakterdi. Aşağıdaki 3 dakikalık videoyu izlerseniz, Batman'in aygıtlarını nasıl kullandığını, ne kadar üstün dövüş yetenekleri olduğunu ve aynı zamanda bir süper kahramandan ziyade, sadece bir insan olduğunu çok rahat görebilirsiniz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık