Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Bu olabilir işte ruh taşının yeri bilinmiyor ve akla gelen sahiplerinden birisi Adam Warlock.
Bu adam filmde olursa kafası karışık olan arada kalan tek karakter olacaktır bence. Bizimkileri (Gotg) öldürmek için peşlerine düşüp en son bizimkilerin yanında savaşacak bir karakter bekliyorum ben. Ruh taşı olayıda bunu yaratırken kullanılmış olabilir.

Adam warlock'un olması gerekiyor mantıken filmde ama adamlar farklı ilerliyor.

Güzel film olacağı kesin.

Nova Prime. Bu arada Thanos seti tamamlarsa kim gelse kurtaramaz :D
Bu adam filmde olursa kafası karışık olan arada kalan tek karakter olacaktır bence. Bizimkileri (Gotg) öldürmek için peşlerine düşüp en son bizimkilerin yanında savaşacak bir karakter bekliyorum ben. Ruh taşı olayıda bunu yaratırken kullanılmış olabilir.
Çizgi romanda böyle oluyordu, filmde olurmu bilmem.
Adam warlock, Avengers'ı darma duman eden Thanos'u son anda, ruh taşından çıkıp durduran adam değil mi ? Onun gelmesi büyük olasılık.

Çizgi romanda böyle oluyordu, filmde olurmu bilmem.
Adam warlock, Avengers'ı darma duman eden Thanos'u son anda, ruh taşından çıkıp durduran adam değil mi ? Onun gelmesi büyük olasılık.
Yanlış biliyon.
Thanos etenernty gibi olmaya çalışıyor eldiveni boşta bırakıyor sonra kardeşi alıyor eldiveni eldiven ona geçiyor.

Yanlış biliyon.
Thanos etenernty gibi olmaya çalışıyor eldiveni boşta bırakıyor sonra kardeşi alıyor eldiveni eldiven ona geçiyor.
Okuyalı çok oldu, dediklerim gerçekleştiği öyle bi bölüm var, ama olay örgüsünün nerde kaldığından emin değilim. Eldiveni sonra zaten herkes takıyordu yav tony, ultron. Benim aklımda öyle kalmış.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık