Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Mihawk

Geçen Nokia 3310'u yeniden piyasaya sürdü.

Ne gerek var böyle işlere. Senin filmin zaten efsaneler arasına girmiş. Hala kullanılmaya devam edilen replikler vermişsin. Amaç ne yeniden çekmede?

Para için yapılanı tutmaz. Eski itibarını da lekeleyebilir.
Basın toplantısına çıkıp da ''Biz bu filmi para için yaptık kardeşim'' deseler bile, milyonlarca dolar kar yapacaklar. O parayı aldıktan sonra eski itibar kimin umurunda. The Man From Earth, Prsion Break yeni sezon falan bunlar da aynı hep dibini sıyırma kaymağını yeme.

Mihawk

Basın toplantısına çıkıp da ''Biz bu filmi para için yaptık kardeşim'' deseler bile, milyonlarca dolar kar yapacaklar. O parayı aldıktan sonra eski itibar kimin umurunda. The Man From Earth, Prsion Break yeni sezon falan bunlar da aynı hep dibini sıyırma kaymağını yeme.
LOTR'u yeniden çekseler? Fanatik LOTR hayranı olan babam taşlar yemin ediyorum. İtibar derken bu yani. :D

Arkadaş böyle şansın içine tüküreyim :of:
O kadar dandik dandik filmlere gittik LOGAN'a gitmedik adamlar efsane yapmış :sapkali::sapkali:
Yarın ilk iş sinemaya gidiyorum :at:

Netflix Death Note filmi yapacakmış. Japonlar beceremiyor bu live action işini.Çizdikleri karakterler kendilerine benzemiyor bir kere.Bu da iyi gözükmüyor ama Netflix'e güveniyorum ben. :/

Son düzenleme:
Hobbit için beklemek istemiyordum o yüzden gitmiştim ilk ve son oldu :good:
Bir sahne vardı. Herkesin üzülmesi gereken sahnede sırf dublaj yüzünden herkes gülüyordu. O kadar kötüydü dublaj. Her yerde aynı mıdır bilmiyorum. Ama manasız şekilkde sabah 11 ile akşam 10'a koymuşlar orjinali.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık