Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Shokugeki No Soma

Tekerrür diyordum ya. :D

Ayıp Türk dizi tarihinin en felsefik dizisi büyük ihtimal Ezeldir. Bizim Jüri öncesi gecelerimizin vazgeçilmezidir. :)
Tekerrür edip bu sefer de kızını mı alacak Yukihira'dan diyorsun? Yoksa Yukihira bu sefer Azami'den Erina'yı mı alacak diyorsun? :D

Bilmem ben gerilim dram bulunduran Türk Dizilerini sevmiyorum. Komediyi yapıyoruz. Drama gelemiyorum. Hep bir hüzün hep bir gerilim içimi boğuyor.

Tekerrür edip bu sefer de kızını mı alacak Yukihira'dan diyorsun? Yoksa Yukihira bu sefer Azami'den Erina'yı mı alacak diyorsun? :D

Bilmem ben gerilim dram bulunduran Türk Dizilerini sevmiyorum. Komediyi yapıyoruz. Drama gelemiyorum. Hep bir hüzün hep bir gerilim içimi boğuyor.

İşte bir neslin yapamadığını sonra gelen yapar mantığı gerçek olur mu bilemem. :D

Drama da yapıyoruz. Hatta çok iyi yapıyoruz, fazla iyi yapınca millet kaldıramıyor. :D

Bütün sır Soma'nın annesinden çıkacak diyorum hatta son boss olursa şaşırmam.
Sandığın gibi biri çıkacağını sanmıyorum. Babası diyor ki gerçek aşçılığını o yemeklerini biri Kadın için yapmaya başladığında mı bulacaksın neydi o tarz bir sözdü. Bu söze değecek bir kadın sandığın tarzda biri çıkmayacaktır.:D

@Count Alucard

İşte ben kaldıramıyorum. Sevmiyorum o tarz dizileri fazla.:D

Sandığın gibi biri çıkacağını sanmıyorum. Babası diyor ki gerçek aşçılığını o yemeklerini biri Kadın için yapmaya başladığında mı bulacaksın neydi o tarz bir sözdü. Bu söze değecek bir kadın sandığın tarzda biri çıkmayacaktır.:D

@Count Alucard

İşte ben kaldıramıyorum. Sevmiyorum o tarz dizileri fazla.:D
İşte Soma'nın babasını aşağılamışlardır, kadın da işte fakir diye hoşlanmıştır sonra da fakirlik zor geliyor diye Somaları terk etmiştir.:D Bu çocuğun anasından hiç bahsedilmedi. Bak Erina'nın ki bile ölmüş ama Soma'nın fikri dahi yok. Bir yere bağlayacaklardır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık