Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Shimotsuki Ryuma †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 233 92.1%
  • Sevmem.

Kullanılan: 20 7.9%

• Kullanılan toplam oy
    253
Abi bi kaç yorumu okudumda ryuuma için mihawkı geride bırakırdı felan demissiniz yapmayın allah askına daha adamın 1 teknigini bile görmedik..Bir ejder kesti popüler oldu..Tamam zoroyu yenerdi fakat mihawkı yenecegini sanmıyorum..Ayrıca çok ayrı şeyler

Biri kılıç ustası
Digeri Samuray.
Kendi zamanının en iyisiymiş. Bende Mihawk'ı yenebileceğini düşünüyorum.

Zamanının en iyisi ise Mihawk'ın şimdiki durumundadır. Ama samuray olması onu biraz daha ön plana çıkarıyor gibi. Şerefli biri olması ve şerefini zombi halinde bile sürdürmesi takdire şayan.. Mihawk ile ikisi de kara kılıç kullanıyor.. Hangisinin yeneceği meçhul bana göre.

Zamanının en iyisi ise Mihawk'ın şimdiki durumundadır. Ama samuray olması onu biraz daha ön plana çıkarıyor gibi. Şerefli biri olması ve şerefini zombi halinde bile sürdürmesi takdire şayan.. Mihawk ile ikisi de kara kılıç kullanıyor.. Hangisinin yeneceği meçhul bana göre.
ikiside kara kılıç mı..?

Bence Mihawk ı yener çünkü Mihawk da bi aşmışlık havası var kimseyi sallamıyo artiz Ryuumayı küçümser ve biter.

dünyaya kılıc ustalıgı kavramını samuraylar getirdi zaten...ama onları taklit edenler bile asla onların serefine ve onuruna sahip olamadı...vampir cakması bir adam efsanevi samurayımı yenicek:) ryuma olsaydı dünyanın en iyisi oydu bence...üstelik dünyanın en iyi kılıc ustası olacak adam, yani zoro tayfadaki tek japon karakter...herkez kılıc kullanabilir ama katana ve kılıc ustalıgı, burda samurayların hakkını vermek lazım...adamda ayırmıs işte sadece zoroyu japon yapmıs hesap edin ;)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık