Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Shimotsuki Ryuma †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 233 92.1%
  • Sevmem.

Kullanılan: 20 7.9%

• Kullanılan toplam oy
    253
Ryuma' nın hastalıktan öldüğünü biliyorsunuz ama nasıl öldüğünü bilmiyorsunuz bu yüzden Garp gavatiyla hala bir tutuyor hatta daha da aşağıda görüyorsunuz.
Yüzyıllar önce hiç bir güç tarafından yakalanamayan, durdurulamayan biriydi Ryuma. İm tarihten silinmesi gereken kişi olmasına karar versede emrindeki köpeklerin bunu başarabilecek gücü yoktu. Ve onlarda bir sekilde vücuduna zehir, hastalık bulastirarak Ryuma'nın genç yaşta ölmesine neden olmuşlardır. Aynı Roger'a yaptıkları gibi.

Ryuma' nın hastalıktan öldüğünü biliyorsunuz ama nasıl öldüğünü bilmiyorsunuz bu yüzden Garp gavatiyla hala bir tutuyor hatta daha da aşağıda görüyorsunuz.
Yüzyıllar önce hiç bir güç tarafından yakalanamayan, durdurulamayan biriydi Ryuma. İm tarihten silinmesi gereken kişi olmasına karar versede emrindeki köpeklerin bunu başarabilecek gücü yoktu. Ve onlarda bir sekilde vücuduna zehir, hastalık bulastirarak Ryuma'nın genç yaşta ölmesine neden olmuşlardır. Aynı Roger'a yaptıkları gibi.
Ryuma'nın genç öldüğünü düşünmüyorum. Saçları beyazlamış. En kötü 70 yaşını görmüştür.

Zoro'nun hem fbsinde, hem de Luffy'e katılırken üne ve dünyayı sallamaya parmak basmasından sonra ünü önemsemiyor demen ilginç. Adam cennettekiler bile adımı duyacak diyor, niye diyor bunu? Olmayan şeyi olmuş gibi yazıyorsun, adamın bas bas bağırdığı şeyi hoşuna gitmiyor diye yok öyle değildir diyorsun, ne diyeyim.
Yani serinin başından beri vurgulanan şey Zoro'nun ününün yayılmasını arzulaması mı yoksa en güçlü kılıç ustası olmayı arzulaması mı? Ana mesaj Zoro'nun güce tutkusu mu üne mi? Ben güç diyorum. Herkesin Zoro'yu en güçlü bilmesi Zoro'yu taymin etmez, o en güçlü kılıç ustası olacaktır. Zoro ve Sanji'nin aranma posterlerine karşı tavrı bu posterlerin belirli oranda güç seviyelerini tescillemesi sebebiyle. Yani seride aranmak, herkesin seni güçlü bilmesi, güç noktasında bir ünvanın olması vs bunlar direk güçlü olma arzusu ile alakalı. En azından ben seriyi böyle anlıyorum.

Sen bir kılıcı al karart ve 21’lik yap. Wano da kılıç tanrısı, dışarı da Kral desinler. Ejderhalara tek at. Ülkeni kutsal köleciler ve onun köpeklerinden koru, hepsini postala. Mangaka elleriyle sana; Dünyada ki en güçlü savaşçı ruhu yazsın. Hayatın boyunca hiç yenilme ve daha 47 yaşında hastalıktan öl. Ama hala balon çıkma ve Hükümet köpeği Garp kadar değerin olmama ihtimalin konuşulsun. Üzücü...
? Karekterin hakkini verecegim diye gommeye gerek yok sahsen.

Ryuma’nın hakkıyla alakası yok. Garp’ın her zaman hükümet köpeği olduğunu söylüyorum zaten ben.
Sengoku bizzat hukumetin kopegi olmadigini soyluyor ama halen "Garp Hukumet Kopegi" , nasil bir yorum bekliyorsun? Sengoku bastira bastira kutsallardan nefret ettigini ve hic hoslanmadigini soyluyor. Sengoku'nun dedikleri bir onem arz etmiyorsa bilemeyecegim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık