Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Shimotsuki Ryuma †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 233 92.1%
  • Sevmem.

Kullanılan: 20 7.9%

• Kullanılan toplam oy
    253
Aslında olay basit bro :D 2y önce ki Brook gibi bir adamın ruhunu ve saldırılarını bile Zoro seviyeinde kullanıyor adam. Yani artık 2 3 4 kaça katladığını sen düşün. Hep merak etmişimdir, eğer Moria bir çakallık yapıp Zoro'nun ruhunu, Ryuma'ya koysaydı ne olurdu diye? Luffy, devde - Zoro, Ryuma da bizimkiler oradan çıkamazdı herhalde :D
Neyse konuyu iyi değiştirdin yine ama siyah yeri anlamadım.

Ryuma'nın dövüş stili çok farklı. Zoro ile dövüşünde doğrudan Zoro'nun kılıçlarını kırmak için saldırıyor. O dövüşte Zoro mümkün mertebe kılıç çarpışması yapmamaya çalışıyor. Hatta Zoro ve Ryuma dövüşünün bir bölümde bitmesinin nedeni de buydu.
Doğru şimdi gözümün önüne geldi. Kılıç kırma tekniği diyordu Zoro, Ryuma'nın saldırısına.
Neyse konuyu iyi değiştirdin yine ama siyah yeri anlamadım.
Zoro'nun gölgesini, Ryuma'ya koysaydı ne olurdu diyorum :D

Mihawk Ryuuma'dan güçlüdür diyenler :
Arkadaşı köyünü maymunlara karşı korumaya alalım. Ha bir de şibukailiği korumaya çalışıyordu değil mi

Çok güçlü çıkabilecek olmasından dolayı baya sevilmeye başlandı. Yarın bir gün Fisher Tiger gibi olsa burdakilerin %80'i Ryuuma kimdiye dönecek.:D Yanarım ona yanarım.:D

Mihawk Ryuuma'dan güçlüdür diyenler :
Arkadaşı köyünü maymunlara karşı korumaya alalım. Ha bir de şibukailiği korumaya çalışıyordu değil mi
Hmm. Mihawk tartışması en sevdiğim. Mihawk shichiliği korumaya çalışmıyor. Buna dair delil yok. Savaşa gelmiş olmasının nedeni WB ile arasındaki farkı görmek istemesi.

Konu başlığı ryuma olduğu için dilersen bu konuyu genel tartışmaya taşıyabiliriz.

Çok güçlü çıkabilecek olmasından dolayı baya sevilmeye başlandı. Yarın bir gün Fisher Tiger gibi olsa burdakilerin %80'i Ryuuma kimdiye dönecek.:D Yanarım ona yanarım.:D
Fisher Tiger için böyle tanımlar yapılmadı. Sadece Mary Geois'u yaktığı söylendi. Oradan gücüne pay biçen bizdik. Ayrıca adamın anlatılan hikayesinde yalan olan tek kısım, Kızıl Hat'a tırmanmış olması. Kalanı tamamen doğru.

Fisher Tiger için böyle tanımlar yapılmadı. Sadece Mary Geois'u yaktığı söylendi. Oradan gücüne pay biçen bizdik. Ayrıca adamın anlatılan hikayesinde yalan olan tek kısım, Kızıl Hat'a tırmanmış olması. Kalanı tamamen doğru.
Fisher Tiger güçlü bekleniyordu diye hatırlıyorum. Tek başına kutsalların orayı basması felan gaza getirmişti. Onun dışında kastettiğim güç seviyesi beklenileden biraz daha düşük çıksa forumda sevgisini kaybeder diyorum. Bana göre ise müthiş bir karakter. Çizimi zaten direk Samurai Jack'i anımsattığı için de ayrı bir sevgim var. Oden'in de silüeti andırmıyor değildi. Onu da çok merak ediyorum.:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık