Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Shimotsuki Ryuma vs. Monkey D. Garp

Bu savaşı kim kazanır?

• Ryuma, onun köyünden değilmişçesine böler.

Kullanılan: 120 39.1%
  • Garp, Chinjao'ya yaptığı gibi kötürüm de bırakmaz, kelle paça yapar.

Kullanılan: 137 44.6%
  • Berabere kalınır, ardından ek sıkışılır.

Kullanılan: 50 16.3%

• Kullanılan toplam oy
    307
Garp, Roger dengi hani bunu söyleyen Rogerın kendisi sen o sahneyi kabul etmeyip, yakalayamamış gibi bir yorumlamaya gidiyorsun.. :p
Bak Tikveşlim. Güzel kardesim. Her ne kadar kabul etmek istemesen de Garp'ın ağırlığı bir Wb veya Roger kadar yok. Olamaz da.

Mangaka bir yerde "iki kral" diye Wb-Roger çizmiş, Wb'ye denizlerin efendisi demiş, dünyanın en güçlü adamı demiş, Op'a en yakın kişi demiş. Diğer tarafta Garp'a denizcilerin kahramanı demiş. Wb'nin yanında düdük gibi kalan bir tanımlama ve ünvan.

Xebec desen Roger-Garp ikilisinin beraber dalarak ancak yenebildiği bir manyak. Hani o dönemki Roger-Garp zirve gücünde olmasa dahi bu olay dehşet bir gücü tarif ediyor. Adamın tayfasından 4 yonkou çıkmış. Kendisi hariç 4 kral hakili elemanı var(Shiki'yi de dahil ettim). Gelmiş geçmiş en iyi tayfaya sahip bu adam ve bunu Luffy dahi geçemeyecek.

Roger zaten doğum günü çocuğu gibi esas oğlan anlatmaya gerek yok.

Ryuma desen şu anki DEİKU ünvanının karşılık geldiği güç seviyesinin de üzerinde bir eleman. Zamanının en iyisi demek Wb gibi bir şey demek zaten. Seride Mihawk'ın da yaptığını düşünerek dahil ettiğimiz kara kılıç olayını olayını gerçekleştiren 2 kişiden biri. Kaido'yu neredeyse öteki tarafa götürecek olan kendisini yıllarca travma haline getirmiş Oden, öve öve bitirilemeyen Oden bu seviyede değildi. Oden'in en iyi kılıç ustası gibi bir ünvanı bile yoktu. Ryuma dediğimiz adam kendisine verilen ünvan itibariyle gelmiş geçmiş en iyi kılıç ustası. Yani Oden'in çok ötesinde bir isim.

Velhasıl Garp bunların ağırlığının altında ezilir. Yanlarında dayısının ceketini giymiş çocuk gibi emanet kalır. Sırıtır. Zurnanın son deliğidir. Seriyi hiç bilmeyen biri bile bahsettiğim şu 4'lünün farklı bir olayı olduğunu görür yav. Garp kim diyerek kendisini gömdüğümü düşünme. Garp yonkou level bir adam. Ama bunlar farklı adamlar.

Diğer tarafta Garp'a denizcilerin kahramanı demiş. Wb'nin yanında düdük gibi kalan bir tanımlama ve ünvan.
Kime göre neye göre adam o ünvanı tarihin en büyük Korsan Tayfasını yok ederken almış bence onların ki kadar iyi.
Xebec desen Roger-Garp ikilisinin beraber dalarak ancak yenebildiği bir manyak.
Savaş hakkında böyle bir detaya sahip değiliz henüz.

Ryuma dediğimiz adam kendisine verilen ünvan itibariyle gelmiş geçmiş en iyi kılıç ustası. Yani Oden'in çok ötesinde bir isim.
İyi de adamın ünvanı Mihawk gibi global değil Wano halkı vermiş çok ayrı şeyler.. yine de Ben Ryumanın, Odenin üstünde olduğunu kabul ediyorum.

Önermelerinin dayanakları yine k3ndi yorumlamalarından ibaret. Bana göre Garp, Roger, Xebec, Ryuma ve Beyazsakal zirve beşlidir. Ek olarak ben Roger'ı en büyük rakibi karşısında Oda'nıj 2v1 yaptı3ttığını hiç sanmıyorum

Bak Tikveşlim. Güzel kardesim. Her ne kadar kabul etmek istemesen de Garp'ın ağırlığı bir Wb veya Roger kadar yok. Olamaz da.

Mangaka bir yerde "iki kral" diye Wb-Roger çizmiş, Wb'ye denizlerin efendisi demiş, dünyanın en güçlü adamı demiş, Op'a en yakın kişi demiş. Diğer tarafta Garp'a denizcilerin kahramanı demiş. Wb'nin yanında düdük gibi kalan bir tanımlama ve ünvan.

Xebec desen Roger-Garp ikilisinin beraber dalarak ancak yenebildiği bir manyak. Hani o dönemki Roger-Garp zirve gücünde olmasa dahi bu olay dehşet bir gücü tarif ediyor. Adamın tayfasından 4 yonkou çıkmış. Kendisi hariç 4 kral hakili elemanı var(Shiki'yi de dahil ettim). Gelmiş geçmiş en iyi tayfaya sahip bu adam ve bunu Luffy dahi geçemeyecek.

Roger zaten doğum günü çocuğu gibi esas oğlan anlatmaya gerek yok.

Ryuma desen şu anki DEİKU ünvanının karşılık geldiği güç seviyesinin de üzerinde bir eleman. Zamanının en iyisi demek Wb gibi bir şey demek zaten. Seride Mihawk'ın da yaptığını düşünerek dahil ettiğimiz kara kılıç olayını olayını gerçekleştiren 2 kişiden biri. Kaido'yu neredeyse öteki tarafa götürecek olan kendisini yıllarca travma haline getirmiş Oden, öve öve bitirilemeyen Oden bu seviyede değildi. Oden'in en iyi kılıç ustası gibi bir ünvanı bile yoktu. Ryuma dediğimiz adam kendisine verilen ünvan itibariyle gelmiş geçmiş en iyi kılıç ustası. Yani Oden'in çok ötesinde bir isim.

Velhasıl Garp bunların ağırlığının altında ezilir. Yanlarında dayısının ceketini giymiş çocuk gibi emanet kalır. Sırıtır. Zurnanın son deliğidir. Seriyi hiç bilmeyen biri bile bahsettiğim şu 4'lünün farklı bir olayı olduğunu görür yav. Garp kim diyerek kendisini gömdüğümü düşünme. Garp yonkou level bir adam. Ama bunlar farklı adamlar.
cidden Garp = Yonkou mu dedin o_O . Oda daha kaç defa desin Roger = Garp
Garp One Piece'in Saitamasıdır Ryumayı her türlü yener

Kime göre neye göre adam o ünvanı tarihin en büyük Korsan Tayfasını yok ederken almış bence onların ki kadar iyi.
Tek başına mı yapmış ? Kendini kandırma bence.

Savaş hakkında böyle bir detaya sahip değiliz henüz.
Yine kendini kandırıyorsun. Ben iyi bir matematik özürlüsüyümdür ama ben bile Roger'a denk Wb'nin, oradaki herkesten güçlü Xebec'le birlikte yonkou BM, Shiki, yaşı küçük de olsa Kaido ve sayılan diğer kallavi isimleri denklemin bir köşesine koyduğumda Garp-Roger ikilisinin bu isimleri alma ihtimalinin 0 olduğunu anlayabiliyorum. Seninki nasıl bir matematik faciasıdır nasıl bir hayalperestliktir ki böyle bir şeyin olabileceği ihtimaline inandın ? Ahaha.

İyi de adamın ünvanı Mihawk gibi global değil Wano halkı vermiş çok ayrı şeyler.. yine de Ben Ryumanın, Odenin üstünde olduğunu kabul ediyorum.

İstersen etme la haha. Wanted'dan haberin var mı ? Bir oku derim. Global'in ne olduğunu görürsün. Ryuma dediğin adam tüm dünyayı gezerek kendini arıyor. Global diyor hala puhaha.

Önermelerinin dayanakları yine k3ndi yorumlamalarından ibaret. Bana göre Garp, Roger, Xebec, Ryuma ve Beyazsakal zirve beşlidir. Ek olarak ben Roger'ı en büyük rakibi karşısında Oda'nıj 2v1 yaptı3ttığını hiç sanmıyorum
Senin önermelerin de kendini kandırmandan ibaret. En azından benim önermelerim karakterler hakkında yazılanların ve daha önemlisi karakterlerin yaptıklarının günün sonunda kimin daha fazla ağırlığının olduğunu ortaya koyuyor. Sen istediğin kadar Garp-Roger denk de ben Garp'ın yaptıklarına ve yapamadıklarına bakarım. Nasıl ki zamanında birbirini ölümün kenarına getirmiş adamlar cümlesiyle Roger-Garp denkliği kurulmasına karşılık aynı şey Shanks-Mihawk'a gelince Shanks almış başını yürümüş yonkou olmuş Mihawk da DEİKU olmuş işte garibim napsın diyen kronik düşünce yapısı aklıma geliyor hep.

cidden Garp = Yonkou mu dedin o_O . Oda daha kaç defa desin Roger = Garp
Garp One Piece'in Saitamasıdır Ryumayı her türlü yener
Yukarıdaki mesajı üstüne alınabilisin.

Yeni bir gün yeni bir bilgi:
Eğer bir karakterin lakabı hazreti kutsal başkumandan başbuğ yedi cihanın kurucusu imparator imam mareşal halife-i bin suvari samurai kung-fu üstadı bordo bereli en manyak kılıç ustası en deli kılıç ustası halife baş imam öğretmen ilk ve son insanların kralı kuzeyin tek sahibi güneyin kudretli savaşçısı değilse o zaman güçlü bir karakter değildir.

Bu arada abi Ryuma alır zamanında ülkeye hiç adam sokmamış o zamanlar kimler yaşamış ne kadar güçlü kişiler ülkeye girmeye çalışmış bilmiyorum ama adam ülkenin içine sokmamış adamları yani o yüzden bence Ryuma alır hem bir kertenkelenin boynunu kesmişti nerden baksan KK seviyesi vardır birde şeyi söylemiş miydim .... ülkeye hiç adam sokmamış bu kahraman denen adamda ne varki. Ney Roger tarafından nerdeyse onu öldürüceği kabul edilmiş mi ney en güçlü korsanlar tayfasını mi indirmişler hemde 2v7 atarak oha lakabı neydi abi bunun. Yumruk mu ? yok abi olmaz bundan. Lakabı böyle olan max yc1- amiral arası bir şey olur. Madem o kadar güçlüydü neden yumruk tanrısı denmedi yok sarmadı Ryuma alır tanrılı manrılı lakabı var nerden baksan öbürünün icraatlarının 5 katı eder bu lakap, bu arada daha önce söylemiş miydim hiç adam sokmamış ülkeye diye.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık