Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Shanks

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 375 83.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 73 16.3%

• Kullanılan toplam oy
    448
En güçlü falan deil balon gibi şişiriyolar.Tamam adam Yonkou ama adamı KK gibi gösteriyolar.WB'yi alır diyenler,kolu olsa KK olur diyenler var.Bu kadar şişirmeyin.

Eğer MF'de Teach gitseydi ama Shanks Denicilerle savaşsaydı Shanks kaybedecekti.3 amiralden 2 si hala aspasağlam artı Garp ve Sengoku da sahaya inmişti.

Tabi bunun bedeli olarak Marineford adası yıkılırdı özellikle Teach de savaşsaydı.Sengoku ve Teachin titreşimleri bile yeter.

Bir de Sengoku'nun WB olan saygısı ve Shanks'la olan garip bağı.Eğer sensen kabul ediyorum diyor Sengoku.

Sonuç olarak,abartmayın lütfen şu adamı.

Shanks'ın sürekli uzaklara dalıp elinde aranıyor posteri ile "Yakında görüşeceğiz, Luffy" demesinden sıkıldım gerçekten. Reis az aksiyonda görelim seni istiyoruz da sen harekete geçince yanında Gorosei'ler falan oluyor o da sıkıntı biraz.
başka bir görevi yok ki

En güçlü falan deil balon gibi şişiriyolar.Tamam adam Yonkou ama adamı KK gibi gösteriyolar.WB'yi alır diyenler,kolu olsa KK olur diyenler var.Bu kadar şişirmeyin.

Eğer MF'de Teach gitseydi ama Shanks Denicilerle savaşsaydı Shanks kaybedecekti.3 amiralden 2 si hala aspasağlam artı Garp ve Sengoku da sahaya inmişti.

Tabi bunun bedeli olarak Marineford adası yıkılırdı özellikle Teach de savaşsaydı.Sengoku ve Teachin titreşimleri bile yeter.

Bir de Sengoku'nun WB olan saygısı ve Shanks'la olan garip bağı.Eğer sensen kabul ediyorum diyor Sengoku.

Sonuç olarak,abartmayın lütfen şu adamı.
Shanks WB'yi alır diyen kaç kişi vardır hocam?

Shanks Yaşayan en güçlü Yonkou demek abartı değil çünkü aynı seviyenin adamları. Aralarında zaten çok fazla bir fark yok. Kişisel yorum olarak Kaido, BM, Teach , Shanks bunlardan herhangi biri için yaşayan en güçlü Yonkou denilebilir.

Ama Shanks amiral alamaz, Shanks Yonkou gücünde değil başka sebeplerden Yonkou olmuş veya deniz canavarını yenecek güçte değil vs gibi yorumlar abartıdır. Ve bu tip yorumlara forumda Shanks WB'den güçlüdür yorumlarından çok daha fazla karşılaşırsın. Bu da Shanks'ın forumda abartılmadığını aksine hakkının yendiğini gösterir.

Son düzenleme:
Shanks'e başka bir isim versek ''Köpek Terbiyecisi'' olurdu kesinlikle. Akainu gibi bir kuduruğu zapt etti. Mihawk saldırı yapacakken önce özür diliyor...Reis terbiye işini çok sağlam yapmış.:)

Shanks WB'yi alır diyen kaç kişi vardır hocam?

Shanks Yaşayan en güçlü Yonkou demek abartı değil çünkü aynı seviyenin adamları. Aralarında zaten çok fazla bir fark yok. Kişisel yorum olarak Kaido, BM, Teach , Shanks bunlardan herhangi biri için yaşayan en güçlü Yonkou denilebilir.

Ama Shanks amiral alamaz, Shanks Yonkou gücünde değil başka sebeplerden Yonkou olmuş veya deniz canavarını yenecek güçte değil vs gibi yorumlar abartıdır. Ve bu tip yorumlara forumda Shanks WB'den güçlüdür yorumlarından çok daha fazla karşılaşırsın. Bu da Shanks'ın forumda abartılmadığını aksine hakkının yendiğini gösterir.
Shanks alamaz Yonkou gücünde değil başka sebeplerden oldu demedim ki :D Ve bu insanlarla forumda 1 tane bile karşılaşmadım.Ama Shanks WByi yeneri başka yerlerde gördüm.Sen niye tetiklendin ki :D

Shanks alamaz Yonkou gücünde değil başka sebeplerden oldu demedim ki :D Ve bu insanlarla forumda 1 tane bile karşılaşmadım.Ama Shanks WByi yeneri başka yerlerde gördüm.Sen niye tetiklendin ki :D
Ben sen diyorsun demedim zaten. Daha önce forumu takip etmiyorsan görmemişsindir bir şey diyemem. Ama ben üye olmadan öncede takip ediyordum forumu ve MF'deki hali hariç alır diyen 1 kişi bile görmedim. Shanks'i küçümseyen yorumlar için de bu konuyu veya Kaido vs Shanks konusunu şöyle bir kurcalaman yeterli.

Ben üstüme alınmadım. Forumda Shanks'in abartılmaktan çok hakkının yendiğini düşündüğümü ve bunun nedenlerini söyledim.

Eğer birebirse Kaido yener ve en güçlü yaratık denen adamdan nasıl daha güçlü oluyor bu vatandaş anlayamadım.

Shanks fanıyım ama daha bir icraat göremedik. Herhalde bu formda herkes Shanksin bölümlerde işlenmesini sabırsızlıkla bekleyecek. Fazla tartışmaya gerek yok. Evet Shanks adam ama bir icraat görmedik. Bu yiğitliği Gorosei'den mi geliyor? Ya da Kutsal Ejderlerle bir bağından mı yoksa bilmediğimiz gücünden mi? Göreceğiz..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık