Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Shanks

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 375 83.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 73 16.3%

• Kullanılan toplam oy
    448
Süperman gibi bu da son bir çocuk falan olmasın? O da uzaydan sandık gibi geliyordu, vücudunda bütün Kriptonit'in dna'sı vardı. Belki buna da haki basmışlardır.
Haydee, IM sama o zaman God Valley’e ışın atıp oranın halkını patlattı, son God Valley çocuğu Shanks kurtuldu bir. Güzel teori.

Şu saatten sonra kutsal ejder çıkma ihtimali var baya. Gorosei'nin huzuruna çıkabilmesi, Sengoku'nun ona ayrıcalık tanıması falan kafa karıştırıyordu zaten. Fearland isimli bir aileye mensup olduğu da söylendi Red filminde.

@sensey'in dediği gibi Marineford olayı bir tiyatroya doğru evriliyor.

Aslında bundan güzel bir hikaye çıkabilir. Xebec'in çocuğu olma ihtimali var mı, tarih uyuşuyor mu?
Xebec’in yenildiği olayda Roger giderayak hazine çalıyor içinden bu Shanks’da çıkıyor benim bildiğim. Daha sonrasında IM God Valley’i tarihten sildiyse Shanks o kutsal ejder soyunun son üyesi olabilir. Goygoy yaparken iyi teori yaptık.

Xebec’in yenildiği olayda Roger giderayak hazine çalıyor içinden bu Shanks’da çıkıyor benim bildiğim. Daha sonrasında IM God Valley’i tarihten sildiyse Shanks o kutsal ejder soyunun son üyesi olabilir. Goygoy yaparken iyi teori yaptık.

Roger Ace'i, Garp'a yamamıştı. Xebec de gider ayak Shanks'ı buna yamamış olabilir.

Xebec: Roger, bu cocuğa iyi bak. Sana güveniyorum!!!

Shanks 39 yaşında Tanrı Vadisi olayı 38 yıl önce olmuştu. 1 yaşında o sandıkta bulunduğu sırada. Shanks'ı kaçırıp kutsal ejderlere hediye olarak vermeyi düşünmüş olabilirler. Xebec'de çocuğunu kurtarmak için Tanrı Vadisine dalmıştır belki.

Shanks 39 yaşında Tanrı Vadisi olayı 38 yıl önce olmuştu. 1 yaşında o sandıkta bulunduğu sırada. Shanks'ı kaçırıp kutsal ejderlere hediye olarak vermeyi düşünmüş olabilirler. Xebec'de çocuğunu kurtarmak için Tanrı Vadisine dalmıştır belki.

Tam tersi olmuş olmasın? Xebec çocuğu verecekti, Roger dahil oldu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık