Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Shanks

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 375 83.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 73 16.3%

• Kullanılan toplam oy
    448
Adam tepeden tırnağa fan servis. Bıyığından giysisine kılıcına değin.
Shanks fan servis ama Mihawk değil.En başında olmadığı %100 zaten ses sanatçısı örneğini o yüzden verdim gençlere hitap eden ses koymamışlar.Yani Oda karakteri öyle hayal etmiş haç falan bile çizmiş.Öncülü karakter de aynıydı Ryuma'nın yendiği.Avrupalı kılıç ustası adamın kafasında böyle işte pelerinli aristokrat görünen bir tip.

Shanks fan servis ama Mihawk değil.En başında olmadığı %100 zaten ses sanatçısı örneğini o yüzden verdim gençlere hitap eden ses koymamışlar.Yani Oda karakteri öyle hayal etmiş haç falan bile çizmiş.Öncülü karakter de aynıydı Ryuma'nın yendiği.Avrupalı kılıç ustası adamın kafasında böyle işte pelerinli aristokrat görünen bir tip.
Fan servis dediğin Shanks'i de yaşlı adam seslendiriyor.Ses sanatçısı üzerinden fan servis ya da değil çıkarımı yapamazsın yahu...

Mihawk'ı fan servis karakter olarak yaratan Oda. Ses sanatçısını seçenler de anime yapımcıları. Buradan sana ekmek çıkmaz. :d

Mihawk'ı şu an seslendiren adam Shanks'i seslendiren adamdan daha genç...
O şu an öyledir.

Fan servis dediğin Shanks'i de yaşlı adam seslendiriyor.Ses sanatçısı üzerinden fan servis ya da değil çıkarımı yapamazsın yahu...
Yahu adamın ilk 50 bölüm aç bak yaşının üzerinde bir sesi var sanki Drakulaymış gibi bir ses belki de kasıtlı yapılmış.Luffy'i seslendiren kadın da yaşlı ama çıkan çocuksu ses ortada.Ben çıkan malzemeye bakıyorum fan servis karakter değildi başta Mihawk sonradan çevirmiş olabilirler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık