Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Severance (2022-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 3 100.0%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    3

Yayınlayan Kanal: Apple TV+
Sezon Sayısı: 1
IMDb Puanı: 8.7
Türü: Dram, Gizem, Bilimkurgu
Durumu: Devam Ediyor
Baş Roller: Adam Scott, Zach Cherry, Britt Lower

Dizi, Lumon isimli hayalî şirket ve çalışanları etrafında şekilleniyor. Lumon çalışanları iş ve hayat arasındaki dengeyi yeni bir seviyeye taşıyan “ikiye ayırma prosedürü” isimli bir işleme maruz kalmaktadır.. Bu prosedür sayesinde Lumon çalışanları işteyken kişisel hayatlarındaki anıları, iş dışındayken de çalışma yerindeki anılarını hatırlamamaktadır. Prosedür iş ve özel hayat hafızalarını birbirinden ayırabilmektedir. Çalışanlar bir noktadan sonra bu duruma sessiz kalmamaya karar verecektir.

Kişisel yorumum: Bitmek bilmeyen koridorlar, yapılan işin ne olduğunun belli olmaması, hem işte hem normal hayatta bitmek bilmeyen bir gerginlik hali, kimsenin aslında gerçekte göründüğü gibi olmaması. Müthiş bir iş, kesinlikle 2022'nin en iyi dizilerinden birisi. Muhakkak izleyiniz.

İlk bölümü izleyip bıraktım çünkü aşırı kaliteli bir şeye benziyor, 2.sezonu bekliyorum da bir gelmek bilmedi lanet olası😩

Yılın en iyi dizisidir. Kadroda Patricia Arquette, John Turturro ve Christopher Walken'ın olması da diziyi yukarıya taşıyan etkenler. Ben Stiller hem yönetmen hem de Adam Scott ve Patricia Arquette ile birlikte yapımcılar arasında. Bomba gibi bir sezon finali yapmışlardı, yeni sezonunu merakla bekliyorum.

Tam olarak öyle bir dizi. Diğer türlü tadı damakta kalır. Gizem sıçan dizilerin ilk sezonları işte şimdi başladı dediğin yerde biter. O şekilde devamını bir yıl bekleyeceğine, ikinci sezon çıkınca izlersin çok daha seksi olur.
Dizi gizeme yaslanıp merak unsuru üzerinden yürütmüyor ki işini. Üstelik ilk sezon bir sürü şey de açıklanıyordu. He kapanışta hayvan gibi merak var mı? var. Ama o ilk sezonun kalitesinden kaynaklı zaten. Böyle bir diziyi ertelemeyi haklı çıkaracak bir durum değil kesinlikle.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık