Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Öneri] Sevdiğiniz YouTube Kanalları

Bir tane azeri bir kız vardı hatırlar mısınız bilmiyorum. Pok kurabiyesi tarifi falan veriyordu kanalında. En son Youtube'un HQ'sunu mu ne taramıştı silahla. O kızı bazen açıp izliyordum lan ben. Konuyu görünce aklıma geldi anasını satayım.

Aha buldum kızı. (Allah rahmet eylesin bu arada kızı öldürmüşler)

Son düzenleme:
Sevdiğim kanallardan. Sesli kitap tadında ilgimi çeken şeyleri anlatıyor. Gece uyurken ninni dinler gibi dinliyorum.

DT bilinen bir isim ama gene de bilmeyenler için önermek isterim. Okuduğu kitapların önemli kesitlerini kendi düşünceleriyle harmanlayıp güzel içerikler üretiyor. Diksiyonu da fena değil.

Bebar Bilim, TRT Belgesel, Kaan Ünsal Alphan, Dft Tarih, KhanAcademy takip ettiğim diğer kanallar.

Caveman Hikes kanalını severek takip ediyorum. Bu arkadaş normal bir insan olmadığı için, içini bilmediği mağaralara girip daracık tünellerden geçerek mağara dolaşmayı seviyor. Anksiyete bozukluğu, klostrofobi ve stres sorunlarınız varsa videoyu izlemeyin. Ya kusarsınız ya da gece uyuyamazsınız.

Caveman Hikes kanalını severek takip ediyorum. Bu arkadaş normal bir insan olmadığı için, içini bilmediği mağaralara girip daracık tünellerden geçerek mağara dolaşmayı seviyor. Anksiyete bozukluğu, klostrofobi ve stres sorunlarınız varsa videoyu izlemeyin. Ya kusarsınız ya da gece uyuyamazsınız.

Bende bu dediklerin yok ama yaparken düşündüm de kendimi. Nefesi, nabzı kontrol altında tutmak, sakinliği korumak inanılmaz zor olurdu herhangi biri için. İçinde bulunsam sakin kalabileceğime emin olmadığım bir durumla karşılaşmış oldum. Tam deli işi.

Son düzenleme:
Bende bu dediklerin yok ama yaparken düşündüm de kendimi. Nefesi, nabzı kontrol altında tutmak, sakinliği korumak inanılmaz zor olurdu herhangi biri için. İçinde bulunsam sakin kalabileceğime emin olmadığım bir durumla karlılaşmış oldum. Tam deli işi.
Ben bile izlerken kendimi sıkıyorum, cidden akıl işi değil bu yaptığı. Gittiği yer bir yere çıkıyor mu, onu bile bilmeden gidiyor. Kendi açıklamasına göre dünyada kimsenin görmediği ve de görmeyeceği yerleri ilk olarak kendisi görmek ve orada bulunmak istiyormuş.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık