Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Seride Görülmüş Muhtemel Uyanışlar

• Konbuyu başlatan karolla
  • Başlangıç tarihi
O zaman Logia denilen bir kategori yok. Paramecia'nın ust versiyonu :/
Logialar direk alanlarını etkileyebiliyorlar zaten ( Üretken logialar ) . Doğa gücü oldukları için etrafını etkilemelerinin meyve özellikleri var.

Dof'un kategorisi = Üretken Paramecia. Yaptığı şey Croco'nun heykelleri kayaları, sandalete kadar kum yapması gibi, Dof'ta binaları ipe çevirdi. Croco'nun en fazla yapacağı şey Binaları kuma çevirmesi gibi. Sadece Doflamingo çok daha geniş alanı ipe çevirdi olay bu.

Logialar direk alanlarını etkileyebiliyorlar zaten ( Üretken logialar ) . Doğa gücü oldukları için etrafını etkilemelerinin meyve özellikleri var.

Dof'un kategorisi = Üretken Paramecia. Yaptığı şey Croco'nun heykelleri kayaları, sandalete kadar kum yapması gibi, Dof'ta binaları ipe çevirdi. Croco'nun en fazla yapacağı şey Binaları kuma çevirmesi gibi. Sadece Doflamingo çok daha geniş alanı ipe çevirdi olay bu.
Logialar da uyanışta Enel'in Amaru formu gibi şekilden şekle girip forma kavuşabilir.O yüzden kesin konuşmamak lazım.

Logia = Direk uyanış diyorum ben zaten ( Bir üretken paramecia'nın yaptığı logia'nın yaptığı şey diyorum )
Sanmıyorum.Logia güçleri neredeyse tanrısal güçler seride.Enel'in kendini tanrı görmesi boşa değil.Bunlar uyanış yaparsa işte Amaru formu gibi şöyle nihai formlara sokabilir mangaka.

Logiaların uyanışı da böyle oluyor diyebilir.

Sanmıyorum.Logia güçleri neredeyse tanrısal güçler seride.Enel'in kendini tanrı görmesi boşa değil.Bunlar uyanış yaparsa işte Amaru formu gibi şöyle nihai formlara sokabilir mangaka.

Logiaların uyanışı da böyle oluyor diyebilir.
Peki Luffy niye Dof uyanış yaptığında '' Aynı logia gibi oldu '' tarzı bir cümle kurdu? Daha önce gördüğü logiaların yaptığı şeyden dolayı olmasın.

Enel'in amaru formu, 2.düzen veya 4.düzen gibi birşey bence, uyanış gibi görünmüyor. En azından Üretken Paramecia'nın yaptığı UYANIŞ ile alakası yok.

Peki Luffy niye Dof uyanış yaptığında '' Aynı logia gibi oldu '' tarzı bir cümle kurdu? Daha önce gördüğü logiaların yaptığı şeyden dolayı olmasın.

Enel'in amaru formu, 2.düzen veya 4.düzen gibi birşey bence, uyanış gibi görünmüyor. En azından Üretken Paramecia'nın yaptığı UYANIŞ ile alakası yok.
Logialar en güçlü meyve cinsi.En güçlü paramecia bile logiaya ancak denk olabiliyor.O da deprem meyvesi ki en güçlü logiaya denk olduğunu sanmıyorum.Çamur meyvesine bile denk olabilir yani.Logialar öyle güçlü meyveler.Hani Caribou falan böyle güçlü meyveyle gelmiş o kadar.

O bakımdan çoğu paramecianın uyanışı ancak bir logiaya denk olsa hiç şaşırmam.Magma meyvesine denk olamayabilirler mesela uyanışta bile.Haliyle magma meyvesi uyanış yapsa parameciaların uyanışından kat kat güçlü olur.

Dediğinin ihtimali var da biraz saçma olmaz mı ? Abi benim meyve logia o yüzden ben meyvemi uyandıramıyorum çok üzgünüm falan.Sanmıyorum o yüzden.Bütün özellikler bütün meyvelerde eşit olmalı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık