Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Seride Görmek İstediğiniz Mitolojik ve Antik Zoan Türü Meyveler

Reis yapma, maymum etme adamı.
Öyle deme ama bu Zoan Sanjinin dövüş stilinde sırıtmayan belki tek Zoan. Hem Sanjinin Wukong gibi zırhı var alevde alıyor onun gibi ve uçan botlarıda var. Şu durumda Sanjinin tek eksiği sopası. Bellamy skypiadaki altın kolunu Doffye oda Kaidoya vermişti belki Bigmom Sanjiye kek için teşekkür eder ve onun ruhunun altın sopaya koyup ona bir silah yapar. Tabi bende buna bi ihtimal vermiyorum lakin insan hayal kuramazmı. :bilmem:

Neko Neko no mi model; Nekomata
Horo Horo no mi model; Yōkai
Hito Hito no mi model; Akuma
İki tanede daha değişik
TOKİ TOKİ no mi model; Maki modoshi
( geriye sarma)
TOKİ TOKİ no mi model; Teishi jikan ( zamanı durdurma)

Hebi Hebi no Mi: Basilisk meyvesi önerilmiş zamanında, çok güzel olabilir bence. Göz göze gelince ya da ısırılınca kesin ölüme sebep veren bir canavar. Karşısındaki kişinin gözleri kapalı ve ısırılmadan savaşması gerekecek, oldukça trikli ve güçlü bir meyve.
Neko Neko no Mi ya da Kabu Kabu no Mi: Manticore.
Garuda ya da Griffin meyveleri güzel olabilir.

T-Rex daha önceden belirtilmiştir, dinazor olarak artık Ankylosaurus ve Velociraptor'un da görülmesi gerektiğini düşünüyorum.
Kabu Kabu no Mi: Eurypterid. Antik dönemlerden kalma akreplerin atası bir yaratık. Bu meyvenin Queen'de çıkacağı düşünülüyordu.

Şu saatten sonra seride çıkabilecek adam akıllı antik ve mistik zoan meyvesinin 3'ü 5'i geçeceğini sanmıyorum. İki tanesi dünya hukumeti kanadında, bir tanesi Elbaf'ta, bir tanesi Bb tarafında, bir tanesi de Dragon'da çıkabilir. Hal böyleyken çıkmasını istediğimiz meyveler bir yana çıkması en muhtemel meyveler üstünde durmak daha doğru olur.

Ben Avrupa ejderhası, Godzilla, Chimera, beyaz kaplan, Genbu, Oni, Cerberus zoanları üstünde duruyorum. Bunlardan en az 2-3 tanesinin çıkacağını düşünüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık