Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Seri Manga

Eskiden Boruto ve 1-2 seriyi daha buradan okurdum. Boruto bölümleri 3-4 ay boyunca gelmeyince kibarca '' Boruto ne zaman gelecek'' diye sormuştum.
Aldığım cevap bu ''kibarca sordun ama seni banlıyorum'' Böyle anlatınca çok basit gibi geliyor, ama salaklığın da ötesinde bir şey bu.
Sanırım kendilerini nazi kampında zanneden, hayatları boyunca pek başarıları olmamış 3-4 tane andaval tarafından yönetiliyor bu site. Tam da rezil orta doğu çukuruna yaraşır şekilde.

Eskiden Boruto ve 1-2 seriyi daha buradan okurdum. Boruto bölümleri 3-4 ay boyunca gelmeyince kibarca '' Boruto ne zaman gelecek'' diye sormuştum.
Aldığım cevap bu ''kibarca sordun ama seni banlıyorum'' Böyle anlatınca çok basit gibi geliyor, ama salaklığın da ötesinde bir şey bu.
Sanırım kendilerini nazi kampında zanneden, hayatları boyunca pek başarıları olmamış 3-4 tane andaval tarafından yönetiliyor bu site. Tam da rezil orta doğu çukuruna yaraşır şekilde.
Hangi platformdan sordun bilmiyorum ama sitede bölüm sormak yasak. Hak ettiğini almışsın ortada can sıkıntısından banlama gibi bir durum yok, bu kadar kin dolduysan bunu buradan yazmana gerek yoktu dostum :D

Bazı yerlerde bölüm sormak yasak. Mesela MangaDenizi'ne sorduğun gibi banlıyorlar. Kurallara bak yazıyordur büyük ihtimal.

Bazı yerlerde bölüm sormak yasak. Mesela MangaDenizi'ne sorduğun gibi banlıyorlar. Kurallara bak yazıyordur büyük ihtimal.
Ne kuralı ya? 3 tane kavgam okuyup gaza gelmiş çocuk sırf basit bir sorudan dolayı böyle bir muamele yapıyor.
Manga çeviriyorsun kardeşim neyin kuralı? Sanki Discord grubunda derin devlet konuları konuşulurken birden gelip bölüm ne zaman gelecek diye sordum.
Madem kurallara aykırı bunu bir daha yapma dersin olur biter. Eşek değilsem ki değilim bir daha yapmam.
Bilmiyorum sen nasıl görüyorsun ama bu gereksiz ciddiyet bana fazla salakça geliyor.

Bizde böyle kurallar yok :a:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık