Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Seri Başında Zoro Luffy'den Güçlü müydü?

Seri başladığında Zoro Luffy'den güçlü müydü

• Kullanılan toplam oy
    101
En büyük müydü bilemem ama reis çok büyüktü (şu an seri başı konuşulduğu için geçmiş zaman kullandım yoksa hala çok büyük)

belki ilk tanıştıklarında aralarında çok az güç farkı vardı ama her arc'ta, aradaki güç farkını açtı luffy ama serinin kırılma noktası mf savaşı ve ardından gelen zaman atlaması oldu. ondan sonra hiçbir şey aynı olmadı seride ki şu an nika formundayken birkaç tane zoro ile aynı anda savaşacak kadar güçlüdür. tanrı gibi bir şey oldu zaten. adamı öldürüyorsun, bak yeniden doğdum ben deyip savaşmaya devam ediyor.

İlk andan itibaren Zoro daha güçlüydü. İki sene sonra Luffy yatarken Zoro bu güç farkını daha da açtı. En nihayetinde Luffy içinden Tanrı (!) çıkarmak zorunda kaldı ki Zoro'yla arasındaki farkı kapatabilsin. İşte böyle bir adamdır Roronoa Zoro. Adama kafayı yedirtir.

Oyum Zoro’ya. Manga tarihinin en saglam karakterine. :a:

Luffy’nin Nika olayi cok absurt, suan 3 amirali karsisina alip yense sasirmam. Luffyde bizim Zoro’da.

Oyum Zoro’ya. Manga tarihinin en saglam karakterine. :a:

Luffy’nin Nika olayi cok absurt, suan 3 amirali karsisina alip yense sasirmam. Luffyde bizim Zoro’da.
Manga tarihinin en sağlam karakteri İtachi'dir. Zoro sadece Cool görünen balondur. Oda bile hikayesini SBS ile geçiştirmiştir. Sanji bile ondan daha iyi bir karakterdir.

Luffy'nin Nika formu için söylediğine katılıyorum aşırı güçlü ve eğer ciddi bir şekilde dövüşür de dalgaya almazsa üç amirali tokatlayabilir.

Zoro'nun seri sonunda Sanji ile birlikte bir amiral seviye üstü olacaklarını düşünüyorum ama Luffy çok farklı bir ligde.

Mihawk gibi bir adamın bile saldırılarından kaçabilecek kadar esnek olan Luffy'ye karşı Zoro'yu savunmak çok gülünç geliyor. İlk tanıştıkları zaman ikisi arasındaki güç farkı Luffy %55 - Zoro %45'dir. Zamanla bu rakamlar Luffy'nin lehine yükselmeye devam etti. Zaman atlaması öncesi Luffy %60, zaman atlaması sonrası bu rakam %62, Punk Hazard %64, Dressrosa %70, WCİ %80, Wano sonundaki Nika formuyla da iki, üç hatta dört tane Zoro'yu aynı anda alacak bir hale gelmiştir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık