Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sengoku

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 123 67.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 60 32.8%

• Kullanılan toplam oy
    183
+1 diyorum ve bende kendi düşünceleri mi ekliyorum. Okuyucuların gerekli saygısını kazanamamış adam. Bunun en büyük nedeni hikayeye bir türlü dahil edilememesi olarak düşünüyorum. Yanı kendini ve karakterini detaylı gösterecek bir olay ve konu örgüsü kurulamadı bu adam için. Bu da sürekli ilgisiz ve işlevsiz olarak zihinlere yer etti. Seride ki en sevdiğim adamlardan biridir. Ona verilen meyve bile yazar tarafından ne kadar değerli bir karakter olduğunu gösteriyor.

Aynen öyle.Aslında Marineford Savasinda sağlam taktiklerini de gördük.Ama çoğu OP okuyucusu MF diyince aklina gelen şeyler: Şerefsiz Akainu,Babam be Whitebeard,Onursuz Garp ve Hüüğ Ace.

Genelde akıllarını pek kullanmaz bu kişiler ve sadece duygu yoğunlukludur.Ace gibi sümsükler yüzünden Akainu Garp gibi adamlara laf atıyorlar.Adamlar işini yapıyor.

Sengoku bence gücünü bir kez daha gösterecek ve öyle ölecek.

Fikir adamlığın çok üstünde biri. Keşke göbeği salmak yerine denizcilerin başında kalmaya devam etseydi. Akainu gibi korkaklık yapmazdı.

Akainu nerde korkaklık yaptı?

+1 diyorum ve bende kendi düşünceleri mi ekliyorum. Okuyucuların gerekli saygısını kazanamamış adam. Bunun en büyük nedeni hikayeye bir türlü dahil edilememesi olarak düşünüyorum. Yanı kendini ve karakterini detaylı gösterecek bir olay ve konu örgüsü kurulamadı bu adam için. Bu da sürekli ilgisiz ve işlevsiz olarak zihinlere yer etti. Seride ki en sevdiğim adamlardan biridir. Ona verilen meyve bile yazar tarafından ne kadar değerli bir karakter olduğunu gösteriyor.
Mangakanın beceriksizliklerinden biridir Sengoku. Lan Baby 5 için flash çiziyorsun da efsane dediğin adama 3 sayfa flashı çok mu görüyorsun gavur ? Ray de böyle. Adama niye Kara Kral demişler, kk sağ kolu olmaktan başka olayı ne bu adamın vs. Bazı karakterlerin arkasında çok boşluk var ve bu karakterler önemli karakterler. Bunları çizeceğine bilmem kaç bölüm Ph+Dressrosa çiziyor ya fıtık oluyorum.

Yonkou lara saldırmayarak.

Mamanın Wano'ya rahatca gitmesinin tek sebebi var o da Reverie.

Reverie var,Shichibukailer avlanıyor,Alabastada bilmediğimiz bir kaos var.Bu kadar mesele üzerine Coby ve Drake Denizcilerin askeri gücünün azaldığını ve büyük bir problemle uğraştığını söylüyor.Garp da Neptüne diyor bunu

Akainu,Fujitora ile olan konuşmasında bile aşırı meşgul olduklari halde Yonkou meselesinin baslarina bela olduğunu söylüyor.

Akainu Sengokuya diyor ki,Wano'ya gidecek askeri gücümüz ve kaynağımız yok.

Korkaklik olabilecek son şey.Hele ki Akainu'dan.Onca mesele varken bir de Yonkou meselesiyle uğraşacak şimdi.Zaten Denizciler gelecek Wano'ya merak etme.Korkaklikla alakasi yok.

Sanırım yabancılar daha çok sahip çıkıyor Sengoku'ya.Ben kesinlikle eminim Sengokunun bir Yonkouyu devirebliceğine özellikle 2 yıl öncesinde
Ben de eminim Beyazsakal ve Roger nasıl farklı seviye korsansa Garp ve Sengoku da farklı seviye Denizciler. Nasıl herkesin kabul ettiği gibi WB ve Roger Kaido'yu indirir diyorsa Garp ve Sengoku da rahat indirir. Zaten linkteki forumda bile doğrulanmış bu.

Yonkou seviyesinde görmüyorum kendisini. Şuan ki Saka'nın seviyesidir. En güçlü amiral yani. Yonkouya yara verebilecek ama yenemeyecek seviyede.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık