Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] See (2019-2022)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 6 85.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 1 14.3%

• Kullanılan toplam oy
    7
Nihayet vakit bulup izledim ve bitirdim. Çok güzel bir fikrin harika bir şekilde ele alınması, daha sonra ise berbat edilmesini izliyoruz. @Sesshomaru nun da dediği gibi dizide kesinlikle bir şeyley değişmiş. Çünkü sezonlar ilerledikçe ayrıntılara verilen önem azalmış. İlk sezonda insanların kör oldukları her hareketlerinden belli oluyordu. Son sezonda ise koca bir köy dolusu insan sanki normal şekilde görüyormuş gibi yaşıyor. Herkes sağını solunu biliyor ve gayet seri şekilde yürüyor. Yalandan yere ellerine bir değnek almışlar yere vurarak gidiyorlar maksat kör oldukları anlaşılsın. Savaş sahnelerine girmiyorum bile. Yüzlerde asker birbirine girmiş, fakat kör insanlar ne hikmetse kendilerinden olana yanlışlıkla olsa bile saldırmıyor. Yahu gören insanlar bile savaşta yanlışlıkla kendi tarafından olan kişiye zarar verebiliyorken, hiç görmeyen insanlar o hengamede nasıl düşmanı bulabiliyor?

Dizinin sonu da saçmalığın zirvesiydi. Hiçbir anlam veremedim. İlk sezondaki kaliteyi korusa efsane bir yapım olabilirmiş. Sadece Baba Voss'un dövüş sahnelerini izleyip geçmek lazım. Kofun ve Haniwa isimli beyin yoksunlarından bahsetmek dahi istemiyorum.

• Like
Tepkiler: Vvv

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık