Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Savaş Lordları, Hükümet Köpekleri miydi?

• Konbuyu başlatan Gravity
  • Başlangıç tarihi

Shichiler denizcilerin köpeği mi?

• Kullanılan toplam oy
    285
Niye katılmasın? Hükümetle işi olmasa neden Shicibukai olsun?
Doflamingo'nun bile katıldığı savaş bu.

Kadını beğenmediğimden falan değil, anlamaya çalışıyorum sadece. Kibirli kendini beğenmiş vs ama bu neden shicibukai'lik gibi rezil bir görevi kabul ettiğini açıklamıyor.
Hükümet, esirlikte geçirdiği yıllarda yaşadığı işkenceleri ona yapan insanları koruyan kollayan, destekleyen hatta baştacı yapan bir organizasyon.
Savaşa şu yüzden kesinlikle katılmayacak diyemem ama Oda ilk olarak katılmayacakmış gibi göstermişti.Sebebi ise affedilecek olmasına inanmasıydı. Shiciliği kabul etmesi konusu da işlendi zaten yeni bir hayat kurmuş olmaları ve bu hayatı Shici olarak devam ettirebildiği için öyle kaldığı yönündeydi.Hancock konusu bana göre çok daha özelmiş gibi duruyor bu yönüyle. Daha önce çağrılara hiç cevap vermemiş bir kişi bildiğim kadarıyla. Özetle Shicilik yaparken bile hükümetin köpekliğini yapmadığını söyleyebilirim.

Savaşa şu yüzden kesinlikle katılmayacak diyemem ama Oda ilk olarak katılmayacakmış gibi göstermişti.Sebebi ise affedilecek olmasına inanmasıydı. Shiciliği kabul etmesi konusu da işlendi zaten yeni bir hayat kurmuş olmaları ve bu hayatı Shici olarak devam ettirebildiği için öyle kaldığı yönündeydi.Hancock konusu bana göre çok daha özelmiş gibi duruyor bu yönüyle. Daha önce çağrılara hiç cevap vermemiş bir kişi bildiğim kadarıyla. Özetle Shicilik yaparken bile hükümetin köpekliğini yapmadığını söyleyebilirim.
Bilmiyorum ben Hancock'un yerinde olsam hükümetten nefret ederdim. Devrimcileri desteklerdim.
Ya da kendisine yapılanların tazminatı olarak mı bu şekilde anlaştı hükümetle.
Yani hükümet bu kadına/kaprislerine niye katlanıyordu ki?

Bilmiyorum ben Hancock'un yerinde olsam hükümetten nefret ederdim. Devrimcileri desteklerdim.
Ya da kendisine yapılanların tazminatı olarak mı bu şekilde anlaştı hükümetle.
Yani hükümet bu kadına/kaprislerine niye katlanıyordu ki?
Hükümetten nefret ediyordur zaten ama devrimcileri desteklemesi için bir sebep yok. Çünkü devrimciler şimdiye kadar pek bir şey başarabilmiş değil. Hükümet ile anlaşması ise korsan olarak oldukça güçlü olması sonucu gerçekleşiyor. Yani hükümetin Hancock'un daha önceden köle olduğuyla ilgili hiç bir fikri yok. Hükümetin bu kadına katlanmasının tek sebebi Shicibukai rütbesi , başka bir sebep olduğunu sanmıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık