Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sanji'de Fatihin Hakisi Çıkar Mı?

Sizce Sanji de çıkar mı?

• Kullanılan toplam oy
    226
Bu arada radar tipi cidden biraz ilgi alanlarıyla da alakalı. Luffy Kuma FB'sinde bile radar tipinde kenboshuda iyi olduğunu gösterdi. Kuma'nın varlığını seziyordu. Çünkü o sıra güçlü şeyleri arıyordu. Sanji'nin işi kadınlarla biraz. O yüzden nerede ağlayan kadın var seziyor.

Aga adam düğün olmayacağını bilince ağladı ya hünkür hünkür. İyice gerizekalı yerine koyuyorsunuz herifi. Zaten onca düşmanın arasında olduğunu biliyor. Öldürülmek istendiğini de biliyor. O yüzden tetikte olmalı diyorum. Onların da yaptığı bir plan var.
İşte Sanji'yi hiç anlamışsın reis.. Düğün olmayacağını biliyor ama sonuçta bir hatunla durumu noktaya kadar getirmiş bir Sanji'den bahsediyoruz. :D

Bilmiyorum ben mi büyüyorum kafamda acaba ?

İşte Sanji'yi hiç anlamışsın reis.. Düğün olmayacağını biliyor ama sonuçta bir hatunla durumu noktaya kadar getirmiş bir Sanji'den bahsediyoruz. :D

Bilmiyorum ben mi büyüyorum kafamda acaba ?
Hatunun kendisini kandırdığını biliyordu ya. Hepten kendini kaptırmamıştır herhalde.:D

@William cutting
Küçümsemiyorum zaten ama büyütmüyorum da. Güzel sahne. Ama sahneyi övmek için tetikte değildi gardı düşüktü dememek lazım. Bu da aptal yerine koyuyor karakteri.
Kadın varken aptal zaten. Baya baya kaptırmış kendisini. Pudding'in öldüreceğini sanıyordu, şu an nasıl hazırlıklı olabilir?

Uyanış açmış daha 2 yıl önce Shicbukai gözüyle bakılan karakter Kata ile kıyasladığıma şükretmen lazım.

Sahneye tekrar bak, kızın 3.gözü sonrası ağlaması vesaire tamamen odağı kızda.

Kral haki çok büyük ihtimalle tamamen soy ile alakalı.
Adam kendisine hamle yapılacağının farkında. Düğünde değil kendi suikastinde olduğunu biliyor. Kız bu bilgileri aklından silecek değil.

Vivi’nin tayfayla alakası>Yamato.
Vivi kadar olursa öpsün başına koysun o bile fazla ona.
Vivi, Luffy'nin eşi olacak. Sen Yamato'yu bir arc içinde toplasan 12-13 bölüm gördün görmedin üstelik o da bir savaşın içinde onca kişiye yer vermeye çalışacağım derken 1-2 sayfadır en fazla. Yamato'nun tayfayla bir arada vakit geçirdiği tek zaman da malum banyo sahnesiydi. Vivi ile tayfa ise en az 45-50 bölüm yan yanaydılar. Sence de aralarındaki fark normal değil mi? Merak etme tayfaya gelsin en önemli 5-6 karakterden biri olacaktır.

Son düzenleme:
Adam kendisine hamle yapılacağının farkında. Düğünde değil kendi suikastinde olduğunu biliyor. Kız bu bilgileri aklından silecek değil.
Sahne orada, tamamen odağı kızda. Sanji kadınlar ağlayınca ismini bile unutuyor ama kabul etmemek işine geliyorsa kabul etmeyeceğine adım gibi eminim :)

İleri seviyeleri hakiler de çıkabilir, onda da sıkıntı yok. Fakat neden sırf geleceği görmek ileri seviye? Mesela ileride bir adadaki tüm canlıların kalp atışına kadar duyan birisi çıksa, o ileri seviye olmayacak mı? Veyahut birisinin dşüncelerini bile duyabilen çıksa?
Aynı bu şekilde canlandırıyorum bende kafamda.. Zaten kadın özelinde Sanji'nin gözlem hakisi rakipsiz olacaktır ama radar tipinde de gelişmesi gerekiyor. Bunu sınıflandırmayı okuyucuya bırakmamalı bence. Belki en büyük haki ustalarından birine tane tane açıklatır.

Shanks mesela... :ehe:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık