Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sanji

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 314 84.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 56 15.1%

• Kullanılan toplam oy
    370
Yazar karakteri istediğimiz gibi çizmiyorsa diğer karakterleri kesin kayırmıştır. :( Kimse ''ulan acaba ben bu karaktere fazla mı değer biçtim, yanlış karakterlerle mi kıyas ediyorum'' demiyor. Sanji sevenler Zoro'yla kıyasla yaparsa üzülür, Zoro'yu da Luffy ile kıyaslayan üzülür, basit mantık aslında. xd
Sanji konusunda geçen de buna benzer bir şey yazmıştın galiba. Bu görüşe katılmıyorum. Zoro'yla kıyaslanıp kıyaslanmaması da değil mesele, Sanji kendisinden fazlaca beklenti duyulmasına sebebiyet verecek kadar seri içerisinde aksiyona girmiş öne çıkmış bir karakterdi. Mangakanın özellikle zaman atlaması sonrası karakteri geri plana atmasını "artık bir şeyler değişti demek ki" kafasıyla değil de "elbet vakti gelecek" diye değerlendiren insan çoktur. Kimseye böyle düşünüyor diye bir şeyleri yanlış değerlendirmiş demem. Buradaki tek sıkıntı mangakada.

Sanjinin ezikliğinin Zoroyla ne alakası var? Kolerasyon mu var aralarında. Zoro ne kadar güçlüyse Sanji o kadar güç mü kaybediyor?
Aynı bölüm içerisinde birine Apoo'yu kestirerek cool sahne çizerken diğerini tuzağa düşürtüyor. Bu bilinçli olarak yapılmış bir şey değil mi? Sanji'nin içerisine düştüğü durumlara kaç kere Zoro düştü, karaktere olan sevgisinden dolayı kıyamıyor. Bu da kayırmadır bana göre.

Aynı bölüm içerisinde birine Apoo'yu kestirerek cool sahne çizerken diğerini tuzağa düşürtüyor. Bu bilinçli olarak yapılmış bir şey değil mi? Sanji'nin içerisine düştüğü durumlara kaç kere Zoro düştü, karaktere olan sevgisinden dolayı kıyamıyor. Bu da kayırmadır bana göre.
Eeee? Ne anlamalıyız burdan?

Ama sen bu açlık konusunu göstererek diğer iradeler büyük diyebiliyosun bi çelişki yokmu burda? napalım geçmişe gidip hepsini ıssız adalaramı atalım? çocukluk dedin çocuk örnekleri verdim şimdi açlık örnekleri ver bana diyosun? napıyım yıllardır altını çizerim ebisu kasabasında yaşayan seride adı geçmeyen çocuklarlamı kıyaslayım
Bu ne demek reis? Açlığa dayanmayı, diğer iradelerden büyük gördüğümü mü söylüyorsun?
Nereden çıktı o?
Ki daha önce de dedim. 3 ay süren şey açlıktan fazlasıdır. Açlığa dayanmak bile çok büyük bir olayken bu konuştuğumuz konu daha da büyük bir şey. Bunu ortalama bir şey görüyorsan buna denk olan şeyleri örnek vereceksin. Konu çocuklardan ya da açlardan örnek vermek değil, ona denk bir şey söylemek. Çocuklardan verdiğin örnek küçük şeyler değillerdi ama Sanji'nin yaptığı kadar da büyük değildiler. Napiyim yani? Seride dengini bulamıyorsan ortalama olduğunu iddia etmenin alemi yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık