Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji vs. Urouge

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    169
Ben Sanji'nin ellerini kullanacağı günü bekliyorum. Bakın görün, kolları bacaklarından güçlü çıkacak. Adam hususen gücünü kısıyor, marimo sevinsin diye :) :D

1000'lik adamdan cok şey bekliyon. :D
Sanji'nin artık parlaması gerektiğini düşünüyorum. Jyabura'dan sonra düzgün bi savası olmadı. Hep ezildi, hep yıkıldı. Bana göre, İlerleyen zamanlarda ciddi güç artışı yasıcak. Hem Kuma'ya söylediği söz var, o sözün boşa gideceğini de sanmıyorum.

Ben Sanji'nin ellerini kullanacağı günü bekliyorum. Bakın görün, kolları bacaklarından güçlü çıkacak. Adam hususen gücünü kısıyor, marimo sevinsin diye :) :D
Sanji ellerini kullanmaz hayatta. Öldüğünde de kullanmaz. Adam kaç defadır yineliyor, ihtiyacı yok, bunca zamandır süregelen bir dövüş stili ve kendi felsefesi var. Ben hiç mi hiç ihtimal vermiyorum buna.

Sanji ellerini kullanmaz hayatta. Öldüğünde de kullanmaz. Adam kaç defadır yineliyor, ihtiyacı yok, bunca zamandır süregelen bir dövüş stili ve kendi felsefesi var. Ben hiç mi hiç ihtimal vermiyorum buna.
Olmaz diye bir şey yok. Az ya da çok ihtimal.. benim böyle bir beklentim var.

Bu arada, Sanji henüz haki kullanırken görülmedi(siyah olandan), tamam bi yerde Judge'nin mızrağını durdurdu ama haki kullanarak hiç atak yaptığını görmedik.. Sanji'nin gücünü o kadar çok saklıyor ki E. Oda. Haki kullanabildiğini öğreniyoz ama kullanırken tam olarak görmüyoz. Burada ben, Diable Jambe ile silahlanma haki birleştiğinde nasıl bir güç ortaya çıkar, merak ediyorum. Açıkçası bu ikisinin birleşiminden daha güçlü saldırılar bekliyorum.

kör topal

Sanji'nin kesici delici bir saldırsı yok Urouge Kizaru'nun lazerlerine dayanıp güç kasıyor Sanji başlarda döver döver sonra Urouge Sanji'yi keşiş yapar gökyüzü adasına götürür mutlu mesut yaşarlar :D.

Yıl bitti bitti :D Sanji ellerini kullanabilir ama hem asla kullanmam diyip hem kullanırsa açık ve net dönektir :D.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık