Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji vs. Pica

Kazanan kim olur ?

• Kullanılan toplam oy
    216
Şimdi Paris hilton elin sümüklüsüyle çıksa adamı ünlü yaparya buda öyle şu Picanın bir elle tutulur yanını bulamıyorum adeta sırf Zoro şov yapsın diye yazılmış bir karakter. İlk önce Zoroyu kılıçla karşılar lakin iki dakka sonra ne kılıç nede kendi ortadadır am amaca ulaşılmıştır kılıç varya Zoronun adamıdır o, sonra deve dönüşür ve bize gösterir bak Zoro kocaman adamı kesebiliyor diye lakin buradada bitmez Picanın rezilliği herif kılıcı mılıcı unutup Zoroyo godoslama dalar ve bizde derizki vay be ne zırh hakisi varmış Zoroda çıplak adamı kesti iyki sumo değildi yoksa kesemeyecekti :D Tek amacı Zoro fanlarını sevindirmek olan bu adam bence serinin en kötü yazılmış karakteridir ve tek amacı Zoroya şov yaptırmaktır. Sanjide Pica Kadar büyük Wadatsumiyi yakar ama kimse konuşmaz bide üstüne Jinbei yardım etti derler ama Sanji jinbei olmasada döverdi onu lakin Zoroyu fırlatmasalar yenemezdi Picayı, acaba Zoroyu Kinge kim fırlatacak :D

Ya Zoro'nun yenmek için ne kalibrede ataklar kullandığı ortadayken hala Sanji alır demek :S neyse eğlenin tabi.

Bariyer mariyer dinlemeyen ezen geçen adamı daha Sanji’de suit yokken yediriyorlardı.:fool:Vergo’ya bacak çatlatan adam tonlarca kaya parçalayacakmış.Sonra da asıl bedenini bulup onu dövecekmiş.:D Bıraksan akşama kadar dağ büyüklüğünde kaya parçalayacak adama niye suit verdi Oda hiç anlamam.:gamyon:

Suitsiz Sanji'nin yeneceğini düşünürdüm ama hangi atağıyla? En baba atakları Vergo'ya birşey yapamıyordu o dönem, Zoro'nun atakları kadar güçlü değil Sanji'nin atakları yanından bile geçmez objektif olalım.

Vergo'nun full beden haki açmadığı halini bile alamayan adam Pica'nın tam hakili veyahut golem modunu nasıl alsın? Dandik Wadatsumi'den bahsetmiyoruz burada.

Suitli haliyle alır ama, hem atak gücüde arttı hem hızı hemde görünmezlik yeteneğiyle Pica'yı saf dışı bırakacaktır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık