Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji vs. Jinbe

sanji vs Jinbei

• Sanji affetmez

Kullanılan: 48 31.0%
  • Jinbei alır

Kullanılan: 97 62.6%
  • kararsızım

Kullanılan: 10 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    155
Jinbe çok hantal. Sanji ise o kadar hızlı ki, Oven saldırıyı göremedi. Refleks açısından bakarsanız da Sanji'nin Vergo'dan doğrudan darbe yetmediğini hatırlayın. Tabii burada k.haki de devreye giriyor, Sanji k.hakiye yatkın. Jinbe'de ise k.haki namına bir şey görmedik.

Sanji çok avantajlı. Tek bir unsurun çok fark yarattığı seride Sanji bu avantajlara nasıl yenilecek anlamak güç. Jinbe de çok dayanıklı olabilir, b.hakisi daha iyi olabilir ama bir yere kadar. Sürekli darbe yiyecek. Jinbe'den hızlı olan Vergo bile beş dakikada iki net darbe yedi. Sanji, Vergo dışarı çıkmadan Spectre falan da çakabilirdi. Bakın Luffy çok hızlı olmasına rağmen sürekli kurtulamıyor, gatling falan yiyor. Bir de Jinbe'yi düşünün. Jinbe gatling yemeye çok uygun birisi. Sanji ile kafa kafaya savaşamaz. Sanji ağırlıklı gider bu savaş.

@Phoenix islemedikten sonra sanji vursa nolur. Sanji vurmak icin yaklasmak zorunda yaklastiginda da jinbei 1 de olmazsa 2 de olmazsa 3 te yakalar ve saglam darbeler indirir. Kendin diyosun luffy hizli olmasina ragmen surekli kurtulamiyor diye. Sanjide kurtulamaz.Ben hicbir turlu sanji agirlikli bir vs goremiyorum.

@Phoenix islemedikten sonra sanji vursa nolur. Sanji vurmak icin yaklasmak zorunda yaklastiginda da jinbei 1 de olmazsa 2 de olmazsa 3 te yakalar ve saglam darbeler indirir. Kendin diyosun luffy hizli olmasina ragmen surekli kurtulamiyor diye. Sanjide kurtulamaz.Ben hicbir turlu sanji agirlikli bir vs goremiyorum.
İşlemedikten sonra? Niye işlemesin ki? İkincisi elbet yakalar ama Sanji de çok dayanıklı, Cin'den, Judge'den bir sürü darbe aldı. Ama bak, pek etkili olmadı. Bir algı oluşmuş ne alakaysa Sanji sanki çok dayanıklı değilmiş gibi. Üçüncüsü Sanji yese bile, k.haki ile sezdiği için darbe yiyeceği b.haki kaplayıp hasarı azaltabilir. Jinbe'de görünen bu avantaj yok.

Konuyu benmi açmışım :hoo: Vay be, fikrim değişmiş Jinbei BM a vurabildi. Şu ultimate tekniğiyle yener Sanjiyi :S

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık