Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji vs. Donquixote Doflamingo

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    241
Her kral haki sahibi bir mi ? Dof'u daha çocukken gördükleri anda emrindeki adamlar yere yatıp biat ediyor, Kata'da da kral haki var ama kimse iplemiyor, liderlik arzu istek irade yöneticilik 0, ne anası ne bacısı ne abisi kimsenin umrunda olmayan silik bir karakter Katakuri :)
Seri de toplasan 30 Kral Haki sahibi anca vardır. Öyle aman aman fark atmaz Dof irade de.

g4'ün 2 yumrukta bittiğini öğrenmemiz süper oldu. Teşekkürler süpermen xD

Kata rakibine formun bitiyor diyecek kadar malın teki nasıl dövüş zekasında Dof ile kıyaslıyorsun ?
Dayanıklılık konusuna girmiyorum dediğim gibi benim için bu tartışma konusu değil senin fikrini değiştirebilecek değilim.
B hakide fark olduğunu sanmıyorum ama Kata önde olabilir.

Yani ?
Arcı uzatmak için herşeyi yapıyor zaten bunu anlamayacak bişey yok.Hem orada zaten daha yeni kullanıyordu ve süresi zaten uzun değildi klasik yeni formun dezavantajları.Hater olmak zor iş be Red ama anlıyoruz seni üzülme.

Dof ve Kata dövüşleri arasında baya benzetmeler var. Oda bilerek yapmış gibi duruyor. Kata'nın her alanda üstün olduğu net verildi.

Dof g2'yi hasar eksikliği sayesinde, g3'ü yavaşlığı sayesinde yeniyor. Kata g2'yi hızla, g3'ü kuvvetle eziyor. Hakide üstünlüğü de bariz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık