Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji vs. Donquixote Doflamingo

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    241
Luffy de baya bitkindi. Dof'un kendisi söylüyor yarı ölüsün diye. G4 22-23 dk sürmezdi. Bittiğinde de yerde yatmazdı.

Kata'ya açtığı boundman bittiğinde iyi durumdaydı koşuyordu. Dışarda g3 açıp dövüştü hatta. Sadece haki kullanamıyordu.

Dof'u adanın diğer tarafına uçurunca g4'ü kapatıp saklanırdı. 1 mola yeterdi muhtemelen.

Büyük ihtimalle yenilirdi bunu inkar etmiyorum. Ama ucu ucuna biterdi ve yenilmesinin tek sebebi de g4 süresi olurdu.
Eiichiro Oda'nın bu konuda bir konuşması vardı SBS de olabilir röportaj da olabilir. Luffy'nin o dövüşü Law olmadan da her türlü alacağını söylemişti yanlış hatırlamıyorsam.

Evet de ne fark eder? Luffy yine de sonuna kadar kullandı. Kalan saniyeleri kaçarak harcadı. Ben o konuşmayı yanlış anlaşılma diye hatırlıyorum bu arada.

Kaido karşısında da biteceğini biliyordu diye hatırlıyorum. "Bu son vuruşum olacak, g4 bitmek üzere" diyordu.
Zamanla daha rahat kullanmaya başlamıştır normal.
Eiichiro Oda'nın bu konuda bir konuşması vardı SBS de olabilir röportaj da olabilir. Luffy'nin o dövüşü Law olmadan da her türlü alacağını söylemişti yanlış hatırlamıyorsam.
Elinden geleni yapardı diyor oradaki onu kucaklayan kalabalık olmasa bile.

Birisi "neden kata'yla dövüşünden sonra koşabiliyor, g4'ten sonra hareket edememe sorunu yok muydu?" diye bi soru sormuştu.

Oda "öyle bi dezavantajı yok. Şans eseri dostlarına denk geldi, enerjisini daha çabuk toplayabilmek için hareket etmedi onlar taşıdı. Kimse olmasaydı luffy koşup kendi başının çaresine bakardı" gibi bi cevap vermişti.

Yalnız arada bariz bi fark var gibiydi bence. Dressrosa'da baya bitik. Ayna dünyasından çıkınca dövüştü direk birileriyle.
Dof'un "yarı ölüsün" lafıyla alakalıdır derim ben.

Bunu diyen adamlar Dof öven adamlar Mihawk vs 6 schibukai karşılaştırıp aynı anda Mihawk 6 sını alır diyor ne dayanıklılığından bahsediyorsun misal olarak senin yorumunun biraz altındaki aşağıdaki Dns yorumuna bakabilirsin :hhh:
Gayet dayanıklı karakter.
Gamma Knife etkisiz bir saldırı değil.Dövüş sırasında Doflamingo ara sıra o yarasını tutuyordu.Belli ki etkilemiş...
Cracker 3 tane ağaca çarpıp komaya girdi.Doflamingo adayı gezdi tekrar ayağa kaldı.Katakuri durumu eşitlemek için kendini bıçaklıyordu Doflamingo dövüşe öyle başladı.Görmek isteyene pek çok detay var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık