Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji vs. Donquixote Doflamingo

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    241
Doflamingo Luffy'e kaybettiği için ezikleniyor ama güçlü olmasının yanında baya dayanıklı karakter.Doflamingo'nun G4 formundan yediği saldırıları Kaido ve Katakuri hariç kim yese teke giderdi.Cracker zırhı sayesinde Luffy'e zorluk çıkardı zırhı gidince tek darbe yetti.Luffy vs Doflamingo dövüşünde ikisinin de tek atımlık hali kalmıştı.Aşırı dayanıklı olmasa oraya kadar gelmezdi dövüş.
Cracker - King - Queen bunlar Doflamingo'ya aperatif gelir.
Katakuri'yi de zorlansa bile yener.
Bunu diyen adamlar Dof öven adamlar Mihawk vs 6 schibukai karşılaştırıp aynı anda Mihawk 6 sını alır diyor ne dayanıklılığından bahsediyorsun misal olarak senin yorumunun biraz altındaki aşağıdaki Dns yorumuna bakabilirsin :hhh:

Luffy gereksizi ne zaman yeni vites açsa rakibinin içinden geçip galibiyet (!) alıyor; Sadece Doflamingo ve Kaido'da yeni vites açmadan rakibe handikap verdi Oda.

Düşündürücü (olması gerek).
Kaido baya dövdü yalnız. Final çarpışmaya kadar kaido öndeydi yine. Gear 2 icadıyla da lucci'yi zar zor aldı.

Böyle ezilen sadece dof oldu. Yediği handikaplar da dövüşün süresini azaltacak şeyler. Law yaralamasa ne olacak tekme gücü boundman'ı aşacak seviyeye mi çıkacaktı? Ada turuna çıkmak yerine 5 metre geri gidecek dayanıklılığı mı olacaktı? Bunlar yine aynı kalacak şeyler.

Luffy'nin 20-30 dk'da bitirmesi gereken dövüş 3-4 saat sürerdi handikaplar olmasaydı. O zamana kadar da kafes kapanırdı.

Yediği handikaplar da dövüşün süresini azaltacak şeyler. Law yaralamasa ne olacak tekme gücü boundman'ı aşacak seviyeye mi çıkacaktı? Ada turuna çıkmak yerine 5 metre geri gidecek dayanıklılığı mı olacaktı? Bunlar yine aynı kalacak şeyler.
Şunu bir sürü insanın idrak edememesi aşırı şaşırtıyor beni. Ben de yazdım anlamıyorlar

Kaido baya dövdü yalnız. Final çarpışmaya kadar kaido öndeydi yine. Gear 2 icadıyla da lucci'yi zar zor aldı.

Böyle ezilen sadece dof oldu. Yediği handikaplar da dövüşün süresini azaltacak şeyler. Law yaralamasa ne olacak tekme gücü boundman'ı aşacak seviyeye mi çıkacaktı? Ada turuna çıkmak yerine 5 metre geri gidecek dayanıklılığı mı olacaktı? Bunlar yine aynı kalacak şeyler.

Luffy'nin 20-30 dk'da bitirmesi gereken dövüş 3-4 saat sürerdi handikaplar olmasaydı. O zamana kadar da kafes kapanırdı.
3-4 saat her düştüğünde kucaklayacaklardı yani Luffy'i :hhh:

3-4 saat her düştüğünde kucaklayacaklardı yani Luffy'i :hhh:
Luffy de baya bitkindi. Dof'un kendisi söylüyor yarı ölüsün diye. G4 22-23 dk sürmezdi. Bittiğinde de yerde yatmazdı.

Kata'ya açtığı boundman bittiğinde iyi durumdaydı koşuyordu. Dışarda g3 açıp dövüştü hatta. Sadece haki kullanamıyordu.

Dof'u adanın diğer tarafına uçurunca g4'ü kapatıp saklanırdı. 1 mola yeterdi muhtemelen.

Büyük ihtimalle yenilirdi bunu inkar etmiyorum. Ama ucu ucuna biterdi ve yenilmesinin tek sebebi de g4 süresi olurdu.

Luffy de baya bitkindi. Dof'un kendisi söylüyor yarı ölüsün diye. G4 22-23 dk sürmezdi. Bittiğinde de yerde yatmazdı.

Kata'ya açtığı boundman bittiğinde iyi durumdaydı koşuyordu. Dışarda g3 açıp dövüştü hatta. Sadece haki kullanamıyordu.

Dof'u adanın diğer tarafına uçurunca g4'ü kapatıp saklanırdı. 1 mola yeterdi muhtemelen.
Kata önceden uyarmıştı müthiş dövüş zekasıyla.

Kata önceden uyarmıştı müthiş dövüş zekasıyla.
Evet de ne fark eder? Luffy yine de sonuna kadar kullandı. Kalan saniyeleri kaçarak harcadı. Ben o konuşmayı yanlış anlaşılma diye hatırlıyorum bu arada.

Kaido karşısında da biteceğini biliyordu diye hatırlıyorum. "Bu son vuruşum olacak, g4 bitmek üzere" diyordu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık