Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji vs. Donquixote Doflamingo

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    241
Dressrosa Dof baya güçsüz kalıyor şuanki Sanjiye karşı. Hapishaneden firar edince alacağı boost bile kurtarmaz. Zoro, Sanji daha bu karakterlere takılmaz. İkisini birden anıyorum çünkü Zoro'nun net alacağı adamla Sanji en azından berabere kalır.

Son düzenleme:
Ben Zoro'ya takıntılı değilim. Zoro'yu gereğinden fazla şişirenlere takılıyoruz o kadar. Böyle basit meseleler için Allah'ın adını anmak olmaz ama vallahi bu seriye başlama sebebim Zoro'ydu. Sonra gereğinden fazla şişirildiğini görünce Zoro şişirenlere karşı bir anda Sanji savunurken buldum kendimi.
Zoro şişirenler en büyük zoro düşmanı zaten. Bunlar olmasa herkes Zoro fanı olurdu…

Doflamingo Luffy'e kaybettiği için ezikleniyor ama güçlü olmasının yanında baya dayanıklı karakter.Doflamingo'nun G4 formundan yediği saldırıları Kaido ve Katakuri hariç kim yese teke giderdi.Cracker zırhı sayesinde Luffy'e zorluk çıkardı zırhı gidince tek darbe yetti.Luffy vs Doflamingo dövüşünde ikisinin de tek atımlık hali kalmıştı.Aşırı dayanıklı olmasa oraya kadar gelmezdi dövüş.
Cracker - King - Queen bunlar Doflamingo'ya aperatif gelir.
Katakuri'yi de zorlansa bile yener.

Araplar islamı kötü yansıtıyor diye suçu dine atmak gibi birşey oluyor senin dediğin, illa çıkıyor çürükler takma kafana, fanı olmak istiyorsan bir karakterin başkasının seni etkilemesine izin verme.
Hala seviyorum ama malum kişiler yüzünden ulu orta övemiyorum. Tam öveceğim mesela, çıkıp rayı lawı falan aldırıyorlar rastgele, duruyorum.

Sanji genellikle rakibinin açığını bulup kombo yapan bir karakter. Ben Dof'un açık vereceğini sanmıyorum. Sanji'nin yeni güçlerini daha fazla görmeliyiz.
Kararsızım.

Dressrosa Dof baya güçsüz kalıyor şuanki Sanjiye karşı. Hapishaneden firar edince alacağı boost bile kurtarmaz. Zoro, Sanji daha bu karakterlere takılmaz. İkisini birden anıyor çünkü Zoro'nun ne alacağı adamla Sanji en azından berabere kalır.
Zoro'yla Sanji'yi bir tutma hatası ancak Baratie'de Zoro-Sanji yan yana gelene kadar Op okumuş okuyucuların düştüğü bir hatadır.

Dressrosa Dof bütün adaya bird cage yaparak enerjisinden yemiş, yer yer 2v1, yer yer 1 vs. all atmış yiğit bir abimizdir. Dressrosa halinin bile Sanji'yi alma ihtimali var boost hali şüpheye yer vermeyecek şekilde alır Sanji'yi.

Zoro'yla Sanji'yi bir tutma hatası ancak Baratie'de Zoro-Sanji yan yana gelene kadar Op okumuş okuyucuların düştüğü bir hatadır.

Dressrosa Dof bütün adaya bird cage yaparak enerjisinden yemiş, yer yer 2v1, yer yer 1 vs. all atmış yiğit bir abimizdir. Dressrosa halinin bile Sanji'yi alma ihtimali var boost hali şüpheye yer vermeyecek şekilde alır Sanji'yi.
Aga sizin Zoro yorumları hep böyle oluyor genellikle. :oops:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık