Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji vs. Donquixote Doflamingo

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    241
Karakterin adını düzgün yazdığını görmedim olumlu konuşuyorum falan diyorsun. :D Sanji arc içinde sağa sola koşturmuş, Maria'dan dayak yemiş, tüm kemikleri kırılmış, gen uyanışı yaşamış. Yorgun düşmesi gayet normal. Güçlendirmeden sonra sıfır haliyle kıyaslarsak Sanji alır derim. Güçlenmesine gerek yok.

Neden uyduruk savaş oldu? Adamın hakisi övülmüş. Savaş 11 saat sürmüş. Dofflamingo G4 Luffy'ye 20 dakika mı dayanmıştı? Doff'un hikayede değerli olması onu daha güçlü yapmıyor. Sadece ilerde daha güçlü dönme ihtimalini gösterir.
Neden yorgun düştüğünü bilmiyorsun daha. O saydıklarından ötürü yorgun düşmüyor. :D İsmi öyle yazmam, karakterle dalga geçmek için değil. Ekşi'de malum çevirme Sanci, Cacci diye çeviri yapınca ağlıyorlardı, oradan alışkanlık. @kekomancer bilir. :D Daha çoğu Sanci fanı teke tek Kuin dövüşü olmaz derken Kuin'i alacak diyordum, burada Dof'u alır demişim. Nasıl olumsuz oluyor? Sizin kafanızdaki kadar güçlü görmediğim için üzgünüm.

En büyük hayali Judge'ı geçmek olan, onun rakibi Kuin nasıl güçlüymüş acaba Dof'tan? :D Sırf Sanci dövüştüğü için mi?

Neden yorgun düştüğünü bilmiyorsun daha. O saydıklarından ötürü yorgun düşmüyor. :D İsmi öyle yazmam, karakterle dalga geçmek için değil. Ekşi'de malum çevirme Sanci, Cacci diye çeviri yapınca ağlıyorlardı, oradan alışkanlık. @kekomancer bilir. :D Daha çoğu Sanci fanı teke tek Kuin dövüşü olmaz derken Kuin'i alacak diyordum, burada Dof'u alır demişim. Nasıl olumsuz oluyor? Sizin kafanızdaki kadar güçlü görmediğim için üzgünüm.

En büyük hayali Judge'ı geçmek olan, onun rakibi Kuin nasıl güçlüymüş acaba Dof'tan? :D Sırf Sanci dövüştüğü için mi?
Arc içinde yaşadıkları, ilk defa uyanış geçirmesi etkilememiştir mi diyorsun yani? Şu anda gen uyanışını ne kadar kullanabileceği belli değilken kendince 5 dakika zaman koyuyorsun.

Aynen Judge'ı geçmeye çalışıyor diye güçsüz oldu. YC3 Cracker bile güçlüdür diyorum gelmişsin sırf YC2 Queen Sanji'yle dövüştüğü için mi diyorsun. Sende kompleks olmuş. :D Daha fazla uzatmayacağım orta noktası yok zaten.

Arc içinde yaşadıkları, ilk defa uyanış geçirmesi etkilememiştir mi diyorsun yani? Şu anda gen uyanışını ne kadar kullanabileceği belli değilken kendince 5 dakika zaman koyuyorsun.

Aynen Judge'ı geçmeye çalışıyor diye güçsüz oldu. YC3 Cracker bile güçlüdür diyorum gelmişsin sırf YC2 Queen Sanji'yle dövüştüğü için mi diyorsun. Sende kompleks olmuş. :D Daha fazla uzatmayacağım orta noktası yok zaten.

Aynen patlamalar kralı... Alakası yok. :oleyo:

Biri uzaya, diğeri yerin dibine :good:

Queen > Doff

[
/QUOTE]

Kuin nereden çıktı deidn ya ondan onu attım. O yüzden patlamadın, ne dersen tersi çıkıyor yavru kurt ondan patlıyorsun.
YC3 bile güçlü diyorum geldin saçma şekilde Queen'i dahil ettin. Şimdi de eski yorumda dediğimin aynısını almışsın patladın falan diye bir şeyler anlatıyorsun. Komplekslisin diye boşa demiyorum hemen arayışa geçmiş. :D Ne dersem tersi çıkıyor doğrudur tamam. Sal hadi.

YC3 bile güçlü diyorum geldin saçma şekilde Queen'i dahil ettin. Şimdi de eski yorumda dediğimin aynısını almışsın patladın falan diye bir şeyler anlatıyorsun. Komplekslisin diye boşa demiyorum hemen arayışa geçmiş. :D Ne dersem tersi çıkıyor doğrudur tamam. Sal hadi.
Bak en başından beri ne yazıyorum ben. Kendine özel sanman ne kadar şeker. Okuduğunu anlama da yok, erlik izlemekten müsilaj olunmuş. :D Neyse hadi saldım....

Hangi oyuna göre öyle sıralanıyor? Kenfi fantezilerinizi yazmayın şuraya. Ben de Oda'nın sbs'ede yaptığı açıklama üzerinden yorumlarım. Big Mom yerine o Kaido'nun ortağı olarak Wano'da yer alacaktı. Oda'nın narrative tarzını bilen, dövüşlerde feat'i öncelik almayıp, söylemleri de dikkate alan kişi Dof'u Jack'i, Kuin'in, Cracker'ın altına koymaz.
Aynen ya, Doflamingo; Cracker, Kuin ve Jack'ten güçsüz. :D

R: Commanders of Kaido’s crew all have names based off a card or card game huh

O: That’s right, the 3 lead performers are obvious, all the Tobi Roppo, Numbers, and headliners, excluding Drake, Apoo, and Hawkins who came from elsewhere, are either named after card games or cards like KQJ and 1-10. If I listed all of them here I’ll be out of space. There are probably plenty of them who you feel like you have never heard of, there’re all kinds of ways to play cards in the world. By the way, in Dressrosa Doflamingo was called “Joker”, that’s leftover of early Doflamingo, who was designed to be fought in Wano as Kaido’s strong ally(強力なカイフウの仲間). It’s great that such a troublesome enemy is already dealt with in Dressrosa!

Seriyi iyi takip ediyorum zaten. Hangi oyunda joker zayıf diyorum sana. Oyundan oyuna değişiyor önemleri ve değerleri. Bir yerden duymuşsun, onu yazıyorsun kartlara göre sıralanmış diye. Önce kendi fikriniz olsun. Dof'un joker diye adlandırma nedeni, önceden KAido'nun güçlü bir ortağı olarak Wano'da yer alacak almasından ötürü. Jack'ten falan güçsüz olmasından ötürü değil, ki Joker wildcard olarak geçer, bir standart destelerde olmaz zaten. Belli kalıba oturtamazsın.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık