Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji vs. Capone Bege

Kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    177
Bege'nin etrafında bir çember var. Bu çemberin çapını hesap edersek... Neyse çemberi unutun :D Olay çemberde olsa kimse yaklaşamaz o zaman bu herife. Sanji bayıltır Bege'yi diyorum.

İchiryu

İsterse tayfası 10.000 kişiden oluşsun içinde Killer gibi Supernova tarzı elde tutulacak bir adam yok. Her ne kadar geçen bölüm Oda sıvasa da genel olarak Bege'nin elemanları dayak yemek için yaratılmış karakterler.

Not: Şimdi nerede sıvadı bu adam? Gibi bir şey diyecekler için şimdiden söyleyeyim bölüm çıktığından beri de söylüyorum. Bu seride kişi sayısının bir önemi yok. Topa, tüfeğe tekme atan adamlar için kaç tane karşıda silah olduğunun da önemi yok.
O tayfanın silahlarının pek sıradan olduğunu düşünmüyorum.

Normalde Sanji derdim ama Bege'nin adamları varsa iş değişir. Sanji için ters bir meyveye sahip ama şimdilik kararsızım. Güzel ikna edeci bir yorumlara göre oy kullanacağım.

Sanji Bege'yi alır yahu.Bege'nin görünüşü hiç dövüşe uygun değil.O yönde bir işaratte göremedim ben.Tabi Bege 2 bölüm sonra çıkar atlamalı koşmalı dövüşürse tamam tartışılır ama bu adamda şimdilik herhangi bir dövüş gücü göremedim.Eğer meyvesinin çok sakat bir tarafı yoksa Sanji bunu rahat yamultur.

Sanji'nin daha Vinsmoke olayı var.Kutsal ejdere bağlanırsa h.haki bile açacak adam Sanji.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık