Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Sanji Suçlu mu?

Sanji Suçlu Mudur?

• Kullanılan toplam oy
    214
sanji maldır. pekoms minklerin hayatlarını kurtardıklarını anladığında sanjiye sizi bulamadığımı söyleyeceğim demedi mi? ceasar sanjiye onlardan kurtulalım demedimi. begeyi öldürüp işi bitireceğine mal gibi ceasarı big momum eline vermiştir. mallık katsayısı yüksektir. en acısı kaptanını satmıştır. bahane bulmayın kaptana saldırmasına. sanji puding chan için tayfayı satmıştır alsın hayrını görsün . bence geri gelmemeli orada ölmelidir. ancak o zaman affedilebilir.

Kurtlar Vadisi operasyonu bitti aslanım. Ancak Sanji operasyonu tek bir şahsa yani babasına endekslemiş. Bu nedenden ötürü kaybetmiştir. Çünkü Germa 66 Mug1waralar için hiç bir şeydir. Germa 66 bir gölgedir. Mug1wara'nın hesabıysa o gölgenin sahibiyledir.
Ne kullanıyorsun bu kafa için aynısından bana da getir :beli:

Suçludur diyorum ama ölmesin. Hatasını anlamıştır. Kaptandan öte dostuna inançsızlığını gösteriyor bu olaylar...

Suçlu :tmm: eğer suçsuz diyorsanız ve doğru yaptı diyorsanız geri gelmesine gerek yok doğru bir adam olarak ölmeli veya tayfadan komple ayrılmalı aksi taktirde kendi doğrusuna ihanet etmiş olur ters köşe hesabı

Suçludur tabiki, ayrıca mangada o ağlama sahnesine hiç üzülmedim ,haketti bunca acıyı , kaptanına dalarsan olacağın bu sanşi.

Luffy suçlu diyen olmuş, Luffy oraya gitmese işe karışmasa Sanji'nin ölüm haberini alırdı ancak. Sanji'nin tek kurtuluşu Luffy. Ama en başından bunu anlamadi işte.

sanji maldır. pekoms minklerin hayatlarını kurtardıklarını anladığında sanjiye sizi bulamadığımı söyleyeceğim demedi mi? ceasar sanjiye onlardan kurtulalım demedimi. begeyi öldürüp işi bitireceğine mal gibi ceasarı big momum eline vermiştir. mallık katsayısı yüksektir. en acısı kaptanını satmıştır. bahane bulmayın kaptana saldırmasına. sanji puding chan için tayfayı satmıştır alsın hayrını görsün . bence geri gelmemeli orada ölmelidir. ancak o zaman affedilebilir.
Sen yorum yaparmıydın Hakan-sama :artiz:
Sanji Bege'yi kesse bile Zef ve ekibini kurtarmıyor, artı adamın kulağına ne söylendiğini bilmiyoruz o yüzden, sana katılamıyorum :bilmem:

Suçludur demek biraz ağır kaçar.Yaptığı hatalar elbet vardır fakat duygularına yenik düşerek yapmıştır bu hataları.Bir benzerini Luffy'de Ace'in idamını öğrendiğinde yapmıştır.Sonuçta her insanın hayatında çok önemli bir kişilik vardır.O kişide tehlikedeyse,gerçek olup olmaması önemli değil,ufak bir ihtimal bile olsa dahi o kişiye yardım etmeyi seçer.O an başka bir şey düşünemez çünkü,kendini çaresiz hisseder.Sanji'de bu yaptıklarının pişmanlığını yaşamakta ve işleri artık daha da batırmamak için Luffy'e git mesajı verdi.Kendi hayallerinin peşinden koş benim için artık çok geç gibisinden.

Suçludur. Kaptanına yaptığı muameleden dolayı suçludur. Luffy'ye anlatsa Luffy her türlü kapışır yine de sevdiklerini korurdu. Ama Sanji kaptanına güvenmedi. Bu yüzden kaptanına güvenmediği için suçludur. Son haline ben de üzüldüm ama yine de hak etti ve genel olarak suçludur. Sağlam bir özür dilemezse de benim gözümde en ufak bir tehditte tayfayı satma ihtimali vardır. Sanji adamdır da diyemem çünkü Sanji bir okamadır.

Ne zaman ki Zeff'in önünde eğildiği gibi Luffy'nin önünde eğilip özür diler, ancak o zaman eski gözle bakarım. "Benim gözümde genel olarak" Sanji suçludur.

Edit: Amma da "genel olarak" demişim :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık