Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Sanji Neyi Seçer?

Hangisini Seçerdi?

• 1.

Kullanılan: 58 31.4%
  • 2.

Kullanılan: 80 43.2%
  • 3.

Kullanılan: 10 5.4%
  • 4.

Kullanılan: 19 10.3%
  • 5.

Kullanılan: 5 2.7%
  • 6.

Kullanılan: 13 7.0%

• Kullanılan toplam oy
    185

Üye silindi 5781

Direkt olarak kurtuluşu olarak görüyor Pudding'i. O kötü durumdaki tek güzel şey Pudding idi Sanji için o an.
Bu adam hüngür hüngür ağlamadı mı Sunny'ye dönmek istiyorum diye.Adam daha başından beri Sunny Go'ya dönmek istiyordu.Tek panelle koca arc'ı yorumluyorsun şu an.Ben de o zaman Zoro ile Luffy'nin kapıştığı paneli açıp Zoro'nun kaptanına vurma gibi bir limiti olduğunu yani hiçbir şekilde Luffy'ye dokunmama gibi bir prensibinin olmadığını söyleyip kendisinin ne kadar da iki yüzlü bir karakter olduğunu söyliyeyim...
Halbuki o olayda yanlış anlaşılma vardı...

Haklısın BMnin dostlarını ve babasını öldürmesine izin vermeliydi. Orda Puddingi ilk istemiyo bile sonra BMnin tehtidiyle kabul ediyo. Pudding de kendini acındırınca merak etme sana güzel bir koca olcam imajı veriyo. Bu Puddingi seçtiği anlamına mı geliyor?
Wow korsanlar kralılığına oynuyoruz ve başka bir korsan bizi tehdit etti ne yapmalıyız????

Sanji All bulüğu seçer. All bulüğu seçtiği için doğal olarak Lütfü'yü de seçmiş oluyor. Ki Lütfü'yü geçtim Marimo için bile baş sunacak adamdır...
Ayrıca güzel hort @Kagura
Rightt...

@Capori bak repliğin geldi koş dşlsfjşlsjdf

Fedakarlık yapmadı diyen yok ki. Fakat fedakarlıkları sonucu tanıştığı Pudding düşündüğü gibi birisi olsaydı onu terk etmeyecekti. Eğer düğünün sonunda suikast falan olmasa Sanji şu an evliydi.
Tayfa da kurtulmuştu. Bigmom tayfası Sanjinin öngöremeyeceği onlarca aksilik yaşamasa tayfanın oradan kurtulma ihtimali yoktu. Puddingi değil tayfanın ve lokantadakilerin hayatını tercih etti herif.

Üye silindi 5781

Fedakarlık yapmadı diyen yok ki. Fakat fedakarlıkları sonucu tanıştığı Pudding düşündüğü gibi birisi olsaydı onu terk etmeyecekti. Eğer düğünün sonunda suikast falan olmasa Sanji şu an evliydi.
Pudding'in kötü biri çıkması fikrinden de döndürmedi bu arada.Sanji Pudding'e gayet tutulmuştu...
Arkadaşlar Aşk'ı memnuyu hiç mi izlemediniz?
Ikisi de yasak aşkın meyvesiydi :d

Tamam burada da başka çarem yok diye kurtuluşu orada buluyor adam ve tamamen haklı. Hatta Pudding bu kadar nazikken zoraki evleniyorum diye kızı üzdüğünü düşünüyor da öyle gidip gönlünü almak için uğraşıyor. Burada kendimi feda edersem diğerlerine bir şey olmaz diye düşündüğünü kendi söylüyor zaten.
Bu bölüm. https://manga4life.com/read-online/One-Piece-chapter-845.html
Suikast falan olmadığını düşün Luffy'e dönecek miydi? Kimse Luffyleri düşünmedi demiyor. O noktadan sonra Pudding'i terk etmezi deniliyor. İsterse Luffy düğünü bassın Pudding beni bırakma dese bırakır mıydı?

Umarım bir daha tayfadan kimse tehdit edilmez... herkesin ailesi var sonuçta... ben BM yerinde olsam, dövüşmek yerine hasır şapkaları aileleri ile tehdit edip dağıtırdım... sonuçta korsancılık oynuyorlar... shjsns

Üye silindi 5781

Suikast falan olmadığını düşün Luffy'e dönecek miydi? Kimse Luffyleri düşünmedi demiyor. O noktadan sonra Pudding'i terk etmezi deniliyor. İsterse Luffy düğünü bassın Pudding beni bırakma dese bırakır mıydı?
Bırakmazdı doğru diyosun william.
Kızı kaçırırdı

Adam açıktan açığa buradan çıkma ihtimali olmadığı için direnmiyorum artık diyor. Bir ihtimal görse direnirdi elbet.

Tayfa da kurtulmuştu. Bigmom tayfası Sanjinin öngöremeyeceği onlarca aksilik yaşamasa tayfanın oradan kurtulma ihtimali yoktu. Puddingi değil tayfanın ve lokantadakilerin hayatını tercih etti herif.
İlk başta tercih etme nedeni o zaten. Ben sonrasında Pudding cidden iyi birisi olsaydı onu tercih ederdi diyorum aslında. Anlaşamadığımız nokta bu sanırım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık