Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sanji ile İlgili Bazı Sorular

Sanji yılı geçen sene değil miydi ya? Hatta Sanji yılının son bölümünde Sanji ağlıyordu :D
Trol Oda :hhh:

Aha Sanji yılının son karesi:

İlk cümledeki Sanji yılını görür görmez forumun Sanji yılından sorumlu üyesini çağırıyorum.

@amaneden
:( :( :(
Maalum bu yıl Sanji yılı olacaktı. Fakat Oda yaptı yine yapacağını ve şu ana kadar Sanji'ye adam akıllı bir power-up gelmedi. O yüzden aklıma gelenleri yazmak istedim.
Ayh. Valla yoruldum. Sanji'nin yılı oldu zaten. Oda'nın, Sanji'nin yılından kastı Sanji'nin geçmişiydi. Geriye kalan her şey fan beklentisi ve abartısı.

1- DJ ve silahlanma hakisini Oda olur da eskisi gibi Sanji'ye düzgün baştan sonra bir vs çizerse o zaman görürüz gibi geliyor.

2- Ben de alevlerin sebebinin babasının yaptığı gen çalışmaları olduğunu düşünüyorum.

3- Belki bacağına koka yaparak unvanın hakkını verir.

4- Sapıklığı bir yere bağlamaz bence.

http://www.onepiecegold.com/why-does-judge-hate-sanji-so-much/

Şu teoriyi görmüştüm zamanında oluru var bence. Teoriyi özetleyeyim. Judge bir tabiri caizse bir genetik mühendisi. O yüzden daha doğmadan hangi özellikleri çaprazlayacağını biliyor. Ortak olarak hepsinde sağlam bir dış iskelet ve ayrı ayrı özellikler olacak şekilde ayarlamış. Fakat hangisinde ne çıkacağını bilmiyor. Tabi doğduktan sonra hepsinin özelikleri çıkınca eleme yoluyla bir özelliğin çıkmadığını fark ediyor. Şimdi bu adam en nihayetinde bir bilim adamı olduğu için başarısız deneyler de geçirmiştir. Fakat Sanji'ye sanki fazla tepki gösteriyor.
Judge'ı bir daha ne zaman ağlarken görüyoruz? Koca Ana onun hayallerini suya düşürdüğü zaman. Yani teoriye göre Sanji'de çıkması gereken Judge'ın ayarladığı gen, en yüksek potansiyelli gen ki o açığa çıkmayınca hayalleri suya düşecek kadar oluyor.

Sanji'nin bunu uyandırması 2 yıllık aradan beri mangakanın gözümüze gözümüze soktuğu Sanji'nin beden zayıflığını ortadan kaldıracak. Aynı zamanda canavar üçlünün korunması sağlanacak çünkü şu haliyle Jinbei önde gibi. Ve en adamakıllı power-up'ı Sanji'de görme ihtimalimiz de var çünkü bundan sonra kapışmaların hepsi kodamanlarla ve Luffy'nin G4 ile çok basit bir şekilde yeneceği rakiplerdeki dövüşlerinde uydurduğumuz gerek görmedi, zaman sınırı var gibi bahanelere saklanmadan yeni uyandırdığı için belirli bir düzeyden başlayıp hızlıca gelişecek bir power-up görebiliriz.

Hell memories tek vuruşluk olmak yerine sürekli kalabileceği bi mod olursa yeterli bi power up olur. Luffy'nin gear 3'ü gibi hız kaybetme derdi yokken bile hasar gücünü inanılmaz arttırıyor o teknik.

Ondan sonra rankyaku öğrenip alevli rankyaku atmaya başlarsa ve tekkai öğrenip busoşoku açığını kapatırsa sanjiye yeter. Yavaş yavaş hakisini De geliştirirse cracker, katakuri gibi adamları alacak kıvama gelir.

Germa teknolojisi de kullanabilir belki. Ama bu ihtimali düşük görüyorum. Sanji'ye yakışmaz o kıyafetler.

http://www.onepiecegold.com/why-does-judge-hate-sanji-so-much/

Şu teoriyi görmüştüm zamanında oluru var bence. Teoriyi özetleyeyim. Judge bir tabiri caizse bir genetik mühendisi. O yüzden daha doğmadan hangi özellikleri çaprazlayacağını biliyor. Ortak olarak hepsinde sağlam bir dış iskelet ve ayrı ayrı özellikler olacak şekilde ayarlamış. Fakat hangisinde ne çıkacağını bilmiyor. Tabi doğduktan sonra hepsinin özelikleri çıkınca eleme yoluyla bir özelliğin çıkmadığını fark ediyor. Şimdi bu adam en nihayetinde bir bilim adamı olduğu için başarısız deneyler de geçirmiştir. Fakat Sanji'ye sanki fazla tepki gösteriyor.
Judge'ı bir daha ne zaman ağlarken görüyoruz? Koca Ana onun hayallerini suya düşürdüğü zaman. Yani teoriye göre Sanji'de çıkması gereken Judge'ın ayarladığı gen, en yüksek potansiyelli gen ki o açığa çıkmayınca hayalleri suya düşecek kadar oluyor.

Sanji'nin bunu uyandırması 2 yıllık aradan beri mangakanın gözümüze gözümüze soktuğu Sanji'nin beden zayıflığını ortadan kaldıracak. Aynı zamanda canavar üçlünün korunması sağlanacak çünkü şu haliyle Jinbei önde gibi. Ve en adamakıllı power-up'ı Sanji'de görme ihtimalimiz de var çünkü bundan sonra kapışmaların hepsi kodamanlarla ve Luffy'nin G4 ile çok basit bir şekilde yeneceği rakiplerdeki dövüşlerinde uydurduğumuz gerek görmedi, zaman sınırı var gibi bahanelere saklanmadan yeni uyandırdığı için belirli bir düzeyden başlayıp hızlıca gelişecek bir power-up görebiliriz.
Bu teori de güzeldi. Hatta ben çevireyim de forumda konuşalım istedim ama beklediğim sonuç alınmaz diye uğraşmadım.

Sanjinin jimbeiye geri kaldığını düşünmüyorum hele ki karada. BAA da hatırlarsanız birlikte wadatsumiyi tost ettiler. Hız konusunda da Luffy den daha iyi olmak zorunda çünkü bu adamın gücü hızlı olmak olacak.

Hayalimdeki sanji çift bacak kokalı full Hell momeries takılan tekmelerle aduket ateş topları atan o kadar hızlı ki sanji açısından baktığımızda dünyayı slow motion görebileceğimiz bir şey.

Ve bunları yaparken de megamen gibi kostüm giymeyen mümkünse.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık